Wpis z mikrobloga

Czasem na tagu ktoś zapyta "Od czego zacząć kupować komiksy?". Więc jeśli chodzi o DC, to dobrym rozwiązaniem jest nowa Wielka Kolekcja Komiksów: Bohaterowie i złoczyńcy. Jest to świetne miejsce wejścia dla osób które dopiero zaczynają interesować się komiksami. Dla kogoś kto już zbiera komiksy, minusem tej kolekcji będzie na pewno fakt że posiada ona sporo dubli. Co prawda część tych dubli to komiksy niedostępne na rynku pierwotnym, no ale jednak to duble. Na ten moment kolekcja zaplanowana jest na 100 tomów. Obecnie znamy dokładną listę pierwszych 10. Lista i więcej informacji o kolekcji znajduje się na jej stronie:kolekcja-dc.pl/.
A poniżej zdjęcie pierwszej przesyłki z prenumeratą która do mnie dotarła. Cena 45zł za całość. Zamiast batwieracza, dostałem notes. Batwieracz zapwoiedziany jest na kolejną przesyłkę.
#komiks
Pobierz
źródło: comment_16306509698gcX8Z3KukNA0fJlLBDigg.jpg
  • 9
@Banek5000: z chęcią bym kupił prenumeratę, mimo że nigdy komiksów nie czytałem i ogólnie wolę marvela ale to wysyłanie pocztą i manualne opłacanie każdej przesyłki jest słabe w tym czasie. Nie widzi mi się co miesiąc odbierać awizo tracić 30 min na dojazd do poczty. Tak ciężko stworzyć prosty serwis z płatnością online, podpięcie karty lub wysyłanie e-maili z prośbą o wpłatę ileś tam dni przed premierą numeru i udostępnić wysyłkę