Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
Heh właśnie w #pracbaza widziałem typa, który się #!$%@?ł że jest #!$%@?, trochę biegania jest i stwierdził że on to #!$%@?.... i podzedl do domu xD ¯\_(ツ)_/¯ no nie powiem widok komiczny
  • 22
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Kadet20: firma w mojej ocenie jest git i na zarobki nie ma co narzekać bo są dobre. Nie #!$%@? jak beduini na pustyni, a jak gościu chciał "w karty sobie pograć" zamiast pracować, no to sorry, ale to on tu na jakiegoś Janusza wychodzi
  • Odpowiedz
@kielishek: o stary, wrzuciles mocno niepopularna opinie na portal dla gimbusow, szykuj sie na hejt ze strony wychodkow, ze dobrze zrobil i ze sie szanuje xD jakbys napisal, ze przed wyjsciem jeszcze nasral kierownikowi w biurze to 90% wykopu spusciloby sie ze szczescia na monitory. Tutaj narracja moze byc tylko jedna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Prusti: po dodaniu posta o tym pomyślałem, łapię się prawie z każdym razem, ale no cóż, taki mamy tu klimat
@msichal: otóż nie, gość jest u mnie na zmianie od pół roku, stanowisko w #!$%@? proste a gość nawet nie stara się ogarnąć tematu i jeszcze jakieś ale ma xD
  • Odpowiedz
stwierdził że on to #!$%@?.... i podzedl do domu xD


@kielishek: To bedzie coraz czestszy widok w najblizszych latach ( ͡° ͜ʖ ͡°) u nas nawet jest na platformie szkolenie "Jak postepowac z Milenialsami" czy cos ;p nie tylko musisz zapewnic mu benefity, ale jeszcze pochwalac nawet jak nic nie robi, bo ci jebnie papierami i musisz szukac nastepnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@vegetassj1: Tak na logikę, to te wszystkie dupowłazy i lizusy muszą być #!$%@? w robocie, skoro muszą nadrabiać czymś takim.
Człowiek 3 rok w tej samej pracy i się również zastanawiam. Niby dobry po trzech latach się zwalnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz