Wpis z mikrobloga

Kur..dostałem bana na Jepiwce za komentarz pod artykułem z wypadku (niedoszłej pary młodej) o treści "jeżdżę szybko, ale bezpiecznie". Gurwa serio? XD wiedziałem, że admin to dzban przeogromny, ale to już szczyt xD Auto wygląda jak konserwa po przejechaniu walcem (ktoś pisał, że tam ograniczenie do 70 było). Energia kinetyczna nie bierze się z powietrza, ale w Polsce nie można ganić kogoś, kto swoim zachowaniem na drodze po prostu się do czegoś przyczynił (jeśli biegły uzna inaczej na kolanach odszczekam słowa).

Dlaczego można nabijać się z Floyda, że swoim postępowaniem, doprowadzając do interwencji policji przysłużył się do wystąpienia sytuacji (interwencja policji i czynny opór), który jakimś stopniu, stał się zagrożeniem dla życia, że to sprowokował, a nie można jawnie ganić "przestępczości" drogowej, nawet jeśli kara zań była najwyższa? Może właśnie oczywisty ostracyzm pozwoli nam zrozumieć, do czego to doprowadza? Krew mnie zalała i musiałem się wyżalić...

#jepiwka #craftbeer #piwo
  • 12
@kurczakos1 Zapomniałeś że to nie vikop. Zginął ktoś kto miał srogi wpływ na polski krafcik, a ty prowokujesz osoby bezposrednio zaangażowane w branże na ich podworku to co sie dziwisz.
1. Co do tego czy zapierd**alali to nie wiadomo, zderzyli się z tirem a potem wywalilo ich na pobocze, więc auto wyglada jak wyglada.
2. Wedlug zeznan kierowcy chłop zjechal na pobocze, pewnie na waskiej jezdni spanikowal i chcial przepuscic tira, moze
@nowik1492

Zginął ktoś kto miał srogi wpływ na polski krafcik


I jaki to ma mieć wpływ na ocenę zachowania na drodze?

Wedlug zeznan kierowcy chłop zjechal na pobocze,


Do tego w zasadzie nie potrzeba zeznań, bo ciągnik siodłowy stał na miejscu zderzenia dwóch pojazdów, tj. przeciwległy pas. Wg. zeznań wpadło w poślizg i kierowca nie opanował auta doprowadzając do ww.
Zaznaczam, było mokro.

zderzyli się z tirem a potem wywalilo ich na
@nowik1492 Nie wiem czy to prawda, ale ponoć prowadziła dziewczyna. Mijali trzy tiry i na wysokości drugiego, albo spanikowała, albo na skutek nieuwagi złapała pobocze, czego odruchem jest zawsze kontra w lewo. Droga to obecny skrócik dla ciężarówek przez Czarny Las, Odolanów w kierunku Krotoszyna. Droga Wojewódzka 444, wąska, niebezpieczna, bez wydzielonych pasów dla kierunku jazdy czyli dozwolone 70kmh (o ile nie ograniczone więcej zakazem).
@kurczakos1

Przyznam szczerze próbuję to antycypowac powyższe, ale nie wychodzi mi. Przepuścić tira na DK?

Zabójczy korzeń morderca?

Patrzyłem na fotki wydawało mi się że droga mogła być dość wąska z drzewami na poboczu. Sam jeżdżę czasem do domu rodzinnego podobną i okrutnie jest sie mijać z większymi autami, pobocze i jezdnia przy krawędziach ostro pofałdowane od korzeni drzew rosnacych obok.

Ja nie stoję po żadnej stronie, bo z jednej w większości
@nowik1492

drugiej gdzieś tam rozumiem że ktoś się mógł przysapać do tego komentarza na Jepiwce


Przysapać? Na piz.e mnie bez tłumaczenia wyjeali :-) Najgorszy sort człowieka, nie dyskutuje, bo albo zdolności poznawcze mu na to nie pozwalają, albo po prostu urodził się już takim dzbanem.