Wpis z mikrobloga

@River7: Jezdziles kiedykolwiek na moto? Jakimkolwiek motocyklu (komar sie nie liczy) Bo twój budżet to nic nie mowi. Jak nie widziales moto oprocz egzaminu to moge Ci podpowiedziec ze bez wzgledu co uslyszysz od rycerzy ortalionu na swoich starych r6 motocykl o mocy 100 koni dla zwyklego smiertelnika #!$%@? tak że sobie w pale nie wyobrazasz.

  • Odpowiedz
@River7 600-1000 pojemności bym brał i nie odpalał nieśmiertelności ( )
Zależy jeszcze w jakiej pozycji chcesz jeździć, szukałabym czegoś szosowo-turystycznego na początek.
  • Odpowiedz
@River7: Ciezko Ci doradzic bo masz spory budżet jak na 1 moto. Z reguły ludzie co zaczynaja pomijajac klase 125 kupuja cos w stylu bandita albo cb500 za 5-10k max. Ten twoj budzet to luzna kasa czy 3 lata tyrałes na to na truskawkach? Nie mowie ze masz sie wywalac bo nie o to chodzi ale jak walniesz fikoła na swoim dorobku zycia to łzy beda ciekły aż po spodniach.
Mt07
  • Odpowiedz
@River7: Szukaj jak najnowszego MT i bedzie gitara ale jak sie trafi w dobrej kasie bardzo świeży zet to bierej wiadomo. Rynek jest #!$%@? teraz przez inflacje ja to sie zastanawiam czy kolejne moto nie kupic w salonie bo jak mam januszowi zaplacic 4k mniej za to ze on kilka lat katował niewiadomo gdzie niewiadomo jak to lepiej dolozyc, miec gwarancje, ani jednej ryski i 0 w przebiegu.
  • Odpowiedz
@River7: Masz całą jesien i zime na szukanie. Zaraz zacznie pizgać z nieba i sie poleją ogłoszenia. Chłodna głowa i nie napalaj sie na pierwszy oglądany, dla mnie przynajmniej to już nie jest mały pieniążek żeby brac co jest.
  • Odpowiedz
Ja polecam Benelli Leoncino. Jest wersja drogowa i lekko terenowa trail(poj 500ccm, 48km, bardzo żwawy). Sam mam traila na pierwsze Moto i jestem mega zadowolony po 3 MSC ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@bocznica: "to jest zabaweczka na A2, 48 kuni" no tak, bo trzeba mieć litra i >100KM aby być poważnym... poza suchymi liczbami jest jeszcze coś takiego jak charakterystyka pracy silnika i zestrojenie całości. Przy tym modelu nie raz słyszałem opinię, że jest zaskakująco dynamiczny. Ja jestem zadowolony - więcej niż 130kmh na obwodnicy bez szyby nie muszę popitalać ;) 4s do 100 też mi styka na miasto, w lekki teren mogę
  • Odpowiedz