Wpis z mikrobloga

Gdyby nie on to by Juve nie puściłlo Ronaldo. Fakt, nie opinia.


@Minieri: Gdyby nie PROBLEMY FINANSOWE to by Juve nie puściłlo Ronaldo. Fakt, nie opinia.

Swoją droga ja żyjecie ze świadomością, ze w przyszłą będziecie drużyną pewnie gorszą nawet od Arsenalu?
  • Odpowiedz
@vlodek2532: Naprawdę nie rozumiesz co te 3 kluby robią? Na ten moment sprawdzają wszystkie prawne opcje do stworzenia tej ligi i kiedy ją już stworzą to każdy będzie chciał tam grać bo tam będzie najwięcej pieniędzy. Nie podoba mi się taki pomysł, ale to tylko kwestia czasu zanim to się stanie.
  • Odpowiedz
@vlodek2532: ja akurat nigdy nie byłem entuzjastą transferu Ronaldu do Juve - niczego mu nie ujmując...Wiadomo jak przewrażliwiony jest na własnym punkcie. A Juventus kojarzy mi się od lat ze znakomitymi piłkarzami, którzy nade wszystko identyfikują się z tym klubem i więdzą po co tam poszli grać. (W dzisiejszych czasach jest to niemal nieaktualne)
  • Odpowiedz
@pyczasty: tylko, że wszystko ustawka pod juve. Lazio, milan, fiora też były zamieszane. Plama na honorze klubu, który i tak nie miał dobrej reputacji. Dla mnie dożywotni brak szacunku. Football to piękna gra ale i niezwykłe historie. Ta była jedyną taką na takim poziomie piłkarskim.
  • Odpowiedz
@vlodek2532: Ustawka po juve, który i tak lekko wygrywało ligę... a teraz nie ma ustawki pod psg? nie ma ustawki pod mundial w katarze? aha i anglicy też nie byli faworyzowani do wygrania euro.......... nie ma korupcji
  • Odpowiedz
@vlodek2532: W jaki sposób Juve jest skorumpowane? Jesteś kolejnym który myśli ze Juve kupowało mecze? Otóż nie kolego. Juventus został uniewinniony. Juventus domagał się rekompsaty za niezgodne z prawem zdegradowanie ponieważ nigdy nie udowodniono ani jegnego kupionego meczu.
  • Odpowiedz
@Minieri Ujawniono rozmowy gdzie moggi umawiał konkretnych sędziów na konkretne spotkania. Jedyne co go uratowało że nigdy nie rozmawiał wprost o pieniądzach. Postawiono mu zarzuty ustawiania sędziów na mecze za pieniądze i to właśnie z tego został uniewinniony - nie udowodniono mu, że płacił za to. Gdy doszło do uniewinnienia sprawa już się przedawniła i nie można było postawić mu innych zarzutów. Jego udział w aferze był oczywisty. Dodatkowo moggi kontrolował
  • Odpowiedz