Wpis z mikrobloga

Przyznaje z uczciwością, szczerością że umęczyłem się na tym 35 minutowym bełkocie Konona
dziękuje PATO - ja już wiem kto jest "nienznanym"
zrobiłem okuratny skrót żebyście nie musieli się męczyć. Jak dla mnie to nie było magnum opus - brakowało płaczu bolesnego, kłótni z narkomanem, tylko zapętlenie o Jezusie i pato
- poranne chrumkanie na powitanie
- Pato obserwuje rezydencje Kononowicza w samochodzie czarnym
- Nieznajomym jest Pato TV
- wycieczki dzieci pod dom Krzysztofa, w celu rozłoszczenia go
- 5 minutowy monolog Konona że Pato to debil, nie człowiek
- meteorologiczne sprawozdanie z nocy ( czy padało ? )
- kontemplacje Krzysia o metafizyce i o tym czy można zabić duszę Kononowicza
- przynudzanie o duszach zmarłych i o tym że go zamęczają jak Jezusa
- Pato jest młody jak niedorośnięta trawa, zboże
- Krzysiek wybaczy mu, jeśli klęknie przed nim i będzie prosił o wybaczenie
- Pato to nie tylko wróg Konona, ale i całej zachodniej cywilizacji, zwłaszcza wolnej Polski
- wykład historyczny o państwie Polskim
- komuna istniała, ale czy Pato w ogóle o tym wie?
- Pato z pewnością miał ocene niedostępną w szkole z historii, możliwe że ledwo zdał ( trójenia to max)
- krótkie spięcie z narkomanem Wojciechem, o to że cały dom jest zawalony kartonami po mleku Krzyśka
- diabelskie Mazury nie powinny być przyłączone do Warmii, rozmyślanie o autonomii
- gadanie o atlasach historycznych
- Krzysztof odleciał w mitomaństwo, i przybliża prawdziwe geograficzne położenie Podlasia
- Konon posiada dar mówienia jak Jezus Chrystus
- Pato przebił Jezusa Chrystusa bagnatem w żebro, Krzysiu odpływa ( mówi o sobie jak o Jezusie)
- Suchodolski mówi że trzeba jeść już bigos
- musi już kończyć nagrywać, ciężko pracować np. obrać ziemniaki ciężko
#kononowicz #patostreamy
Mescuda - Przyznaje z uczciwością, szczerością że umęczyłem się na tym 35 minutowym b...

źródło: comment_1630596276jEIHF35TtzfKNsdP2QHPc3.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Mescuda: nie wiem czemu, dawno mnie nic tak nie rozśmieszyło na tym tagu "Pato przebił Jezusa Chrystusa bagnatem w żebro, Krzysiu odpływa ( mówi o sobie jak o Jezusie)" xD
  • Odpowiedz
@Mescuda: takich nagrań mi brakowało, to jest chyba jedyne co toleruję wgl ze szkolnej. no może oprócz kłótni bożych okuratnych jeszcze i płakania knura, tego w sumie brakowało trochę
  • Odpowiedz