Wpis z mikrobloga

@Bool1410: Tak u psów szczególnie czekolada zajebiscie się trawi xD ale głupoty piszesz. Widać jak się znasz pisząc, że karmisz koty suchymi chrupkami
  • Odpowiedz
@sajko: Karmię koty w 70% surowym mięsem a reszta to mokra karma i trochę chrupek.
Czekolada to wyjątek.....pies strawi np. kaszę i ziemniaki a kot już nie.
  • Odpowiedz
@Drizz: Mi ostatnio bezdomny kot przyszedł pod balkon, zrzuciłem mu parę kawałków salami, to się dziad tylko przylądał i nie zjadl, nawet jak odszedłem :)
Widocznie myszki i szczury mu lepiej smakują, albo ja miałem salami niedobre
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bool1410: No to jeszcze gorzej bo albo karmisz surowym czyt. BARF albo karmisz suchym/mokrym. Mieszasz mu w brzuchu, sam mówisz ze koty słabo trawią a karmisz je mieszając pokarmy które inaczej się procesują w żołądku
  • Odpowiedz
@NapalInTheMorning w końcu się dowiedziałem dlaczego mój kot tak mało pije wody a żyje xD próbowałem wszystkiego: wody z kranu, wody z dzbanka, mleka normalnego, mleka dla kotów - nic nie chce ruszyć. Coś tam sobie pochlipie czasami
  • Odpowiedz
koty na wiosce zra wszystko a te miastowe to dobra karma , tego nie bo tak itp. Jak to w ogole dziala ?


@alfaalenieomega:
a) na wsi łatwiej o naturalne pożywienie kota np. myszy
b) koty na wsi też mają problemy żołądkowe, po prostu jak kot zrzyga się gdzieś na polu, to nikogo to nie obchodzi
c) dobra dieta kota ma znaczenie w dłuższej perspektywie i może odbić się na
  • Odpowiedz
@sajko: Nigdzie nie pisałem że koty słabo trawią. Ich układ pokarmowy jest wybitnie przystosowany do mięsa. Zanim dostaną mięso już dawno strawią mokrą karmę. Mam kilkadziesiąt lat koty i nigdy nie miały problemów że źle je karmię.
  • Odpowiedz
@Bool1410: Bo kilkadziesiąt lat temu nie było takich opcji badań jak teraz, koty to bezwzględni mięsożercy i taka jest prawda, najlepiej trawią wysokomiesna karmę mokra i barf a nie chrupki :D
  • Odpowiedz