Wpis z mikrobloga

Niedługo stuknie rok od premiery #ps5. Myślicie, że zrobią jakąś inną wersję, typu slim, pro czy sobie darują? W sumie patrząc po problemach z dostępnością ps5 to chyba się na to nie zapowiada ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@Megawonsz_dziewienc choćby po to, żeby usunąć błędy wieku dziecięcego obecnego modelu, np redukcja hałasu. Korci mnie aby kupić ps5, ale nie zachęca mnie to, że co chwilę ktoś wrzuca posty że ma problemy z konsolą ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Bonkojad: nie wydaje mi się, wygląd tego jest tak kosmiczny i #!$%@? , że mimo ,że długo trzymałem ps u siebie to tym razem wygrał series s . No chyba, że pójdą po rozum do głowy i powstanie jakieś slim bez napędu przypominające cokolwiek to wtedy tak.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Bonkojad: Sluchasz jakichs trolli z tagu ja zmienilem ps4 pro na ps5 na premiere i to jest niebo a ziemia jesli masz PC to uwierz ze chodzi on 2x glosniej od PS5 a Prosiak to chyba 10x Od premiery nie wiem czy mialem jakis problem chociaz nawet konsoli nie wylaczam tylko usypiam i potem wznawiam.
  • Odpowiedz
@stormkiss: nie uwazam to za jakis powazny problem, problemem to byly w starych generacjach jakies ylody itd a nie ze #!$%@? slyszysz cewki jak przylozysz ucho do konsoli XD ta generacja jest wrecz perfekcyjna patrzac ze minal prawie rok i nie slychac o zadnym wiekszym problemie i raczej juz sie nic nie odwali
  • Odpowiedz
@Bonkojad: Sam śledzę ten temat, poniżej to co udało mi się ustalić. Trochę burdel robią wszystkich magazyny, pisząc o nowej rewizji ze zdjęciami wersji z napędem...

Wersja digital:
1. CFI-1015B lub CFI-1016B- w zależności od regionu
2. CFI-1100B - wspomniana w lipcu, sprzedawana od sierpnia 2021. Zmieniono śrubę i układ chłodzenia, przez co konsolka lżejsza jest
  • Odpowiedz