Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@abuk220: ogólnie zgrabna dziewczyna plus wysokie szpilki plus spódniczka podciągnięta maksymalnie wysoko i optycznie przesuwająca pas wyżej, plus fotograf robiący ujęcia "od dołu" - to jest cała magia tej loterii genetycznej :)
  • Odpowiedz
@sEB-q: to też zacząłem od "ogólnie zgrabna dziewczyna". I dalej już jest dobry fotograf i wszelkie towarzyszące sprawy, a przede wszystkim sposób kadrowania, gdzie sama perspektywa sprawia, że nogi wydają się dominować w sylwetce. O, spójrz zresztą tutaj:

https://www.instagram.com/p/COGEEBUlYCV/

Nadal ładna dziewczyna, ale bez obcasów i przy kadrze lekko oddalonym nogi już ma normalnej długości, prawda?
Ta dziewczyna bez makijażu, fotoszopa, ubrana w dżinsy i "zwykłe" buty, widziana na ulicy pewnie byłaby po prostu ładną dziewczyną, jakich na ulicy setki, a jeśli by się wyróżniała, to może nawet negatywnie, tymi wargami "na glonojada", które najwyraźniej sobie dorobiła już na fali popularności, bo na wcześniejszych zdjęciach na instagramie ich nie ma (i jej twarz bez nich jak dla mnie 100x
  • Odpowiedz
@Jarek_P: No faktycznie, tutaj wygląda nadal ładnie, ale po prostu zwyczajnie. Może jak bym sobie ogarnął dobrego fotografa to i ja bym na zdjęciu wyglądał dobrze.

Ale z drugiej strony widać jaki Instagram to jest patologia. Młode dziewczyny patrzą na takie przerobione zdjęcia i wpadają w kompleksy na temat swojego wyglądu
  • Odpowiedz