Wpis z mikrobloga

@cin123654: Prawda jest taka że taki Fallout 76 rozszarpuje na przedbiegach tego badoskiego crapa. Nowa linia obrony cybercrapowego fanboystwa CIPEK lądujesz na #czarnolisto typie bo widzę że jak szalony plusujesz moje wypowiedzi. Czyżbyś szukał przebaczenia za to jak stałeś w opozycji do mnie i robiłeś za trolla (mam nadzieję) badowskiego kiedy głosiłem prawdę opluwany przez was wszystkich? Badowski crap za miliardy złotych który jest tak zrypany że musiałem go wyrzucić z obrzydzeniem do śmietnika bo wstyd było go trzymać w kolekcji z innymi grami. Tfu na ciebie i zapraszam na #czarnolisto
#cyberpunk2077

  • 27
@Bartex16: Wolne dyski HDD sprawiają ze tekstury muszą być niskiej jakości bo to nie gra na tostery i trening strzelecki w CP nie poszedl na marne 3 miejsce w Warzone a pytanie czemu nikt nie ma pretensji do Sony o stworzenie tostera? zarobiło 80zł z każdej sprzedanej kopii CP jakby byli w porzadku to by oddali oszukanym graczom kasę. chciałbym aby CP odpalili lustra i konsolowcy dostali 5 fps, rynek konsol