Wpis z mikrobloga

Jak się zrobi jasno i ludzie zobaczą co się odpieroliło w nocy w Norym Jorku to będzie krach na giełdach i kryzys gospodarczy. Nowy Jork jest kompletnie zniszczony ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ida ty k*** #nyc #usa (zdjęcie nie moje)

https://mobile.twitter.com/tenanycla/status/1433257712649965568
R2D2zSosnowca - Jak się zrobi jasno i ludzie zobaczą co się odpieroliło w nocy w Nory...

źródło: comment_1630559232W2vi8JZFLNHrJawwQCPC5s.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Narmol: Giełda na Wall Street pod wodą? Sparaliżowane downtown, zalane metro, zalane Grand Central, ulice pod wodą, kilka stanów (50 mln ludzi) pod wodą i na 30 dni podobno bez prądu. Straty na kilkanaście miliardów. Nie wiem, zgaduję. No chyba że dodruk robi za wirtualną rzeczywistość i nic nie ma znaczenia.
  • Odpowiedz
@Cedru: Ja nie mieszkam w NYC tylko kawałek dalej. U nas nie było takich zniszczeń ale rzeki wezbrały i pozalewały wszystko co miały w zasięgu. W samym Nowym Jorku trwa wypompowywanie wody z metra, garaży i piwnic. Kilka dużych dróg w tym FDR czyli główka obwodnica Manhattanu jest zamknięta. Lepiej tam nie jeździć póki co bo jest mega korek. Ogólnie to straty kolosalne ale chyba mogło być gorzej. Szybko sprzątają
  • Odpowiedz