Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@LasseEriksson całości nie opiszę, bo mi wstyd, ale jak laska pierwszy raz mnie dosiadła, to ja zamiast leżeć telepałem się jakoś dziwnie, myśląc, że będzie miała lepsze doznania xD
  • Odpowiedz
@przegryw_wykopu: nie zakochałem się ale tę laskę mam ciągle przed oczyma, mimo, że już więcej jej nie spotkałem

@Felixu: nie, byłem później jeszcze raz ale spotkanie było całkowicie inne, po którym mocno zniechęciłem się do roksy na długi czas. Ostatnio kilka razy próbowałem znów po latach ale są tak zajęte, że dodzwonić się do którejś z lepszych graniczy z cudem.

telepałem się jakoś dziwnie, myśląc, że będzie
  • Odpowiedz
@LasseEriksson nie no, aż tyle do opowiedzenia to nie ma xD oczywiście spust po kilku sekundach, no i najlepsze przygotowanie gumki. Laska leżała, a ja ze stresu opakowania nie mogłem otworzyć. Aż się #!$%@?ła i powiedziała: daj mi to xD
  • Odpowiedz
@kiszczak: z tego co miałem okazję doświadczyć to roksanki to mistrzynie w naciąganiu gumek, robią to w czasie 1/6 sekundy a opakowania to nigdy nie zdążyłem zauważyć, dopiero w koszu albo na podłodze :D
  • Odpowiedz
to ze względu, że trafiłem na taka typową *urwę co tylko darła ryja i miała o wszystko pretensje, ale nie chcę o tym pisać, przynajmniej na razie


@LasseEriksson: po prostu #p0lka. Sprawdzałeś wtedy garso czy była to wycieczka na sapera?

akurat na taką nie trafiłem ale słyszałem słyszałem


@LasseEriksson: mi się dość często zdarza, a kilka razy sam nawet powiedziałem żeby ustami założyła ( ͡
  • Odpowiedz