Wpis z mikrobloga

Wróciłam do domu kilka dni temu, wciąż śnie, że jadę na wyspę Skye z zapartym tchem w oczekiwaniu na takie widoki (●♡♡)

Najlepsze jest to, że całkowicie przypadkiem trafiłam na heatwave, przez co w fort William było 25°C w czasie mojej wizyty! #pogoda

Wszystkie te góry, wzgórza i doliny, pokryte praktycznie wyłącznie miękką długa trawą, wydają się tak dostępne i otwarte. Gdzie nie spojrzeć chciałabym iść.
Już wiem, że Skye i całe highlandy będę odwiedzać wczesnym latem z namiotem pod pachą

#uk #szkocja #podrozujzwykopem #podroze #fotografia #natura #chwalesie #gory #wspinaczka
MallaCzarna - Wróciłam do domu kilka dni temu, wciąż śnie, że jadę na wyspę Skye z za...

źródło: comment_1630495819T8aNqZLuHsJYDZ0DnBOlg5.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
Wszystkie te góry, wzgórza i doliny, pokryte praktycznie wyłącznie miękką długa trawą, wydają się tak dostępne i otwarte. Gdzie nie spojrzeć chciałabym iść.


@MallaCzarna: musiało wiać jak cholera
  • Odpowiedz
@3t3r: Właśnie widziałam, że to popularne rozwiązanie, jednak to jeszcze prawko by się przydało :P dodam jeszcze jakiś wpis z widoczkem na dniach

@crossfirehurricane: Faktycznie ceny były bardziej jak w Anglii niż w Szkocji, cóż miejsce turystyczne.
Jak widać trzeba było z dupy wybrać datę pod koniec sierpnia.. jak kupowałam bilet to miało być na wyspie max 12°c, jak dojechałam było 19°c xD
Mieszkasz jakoś blisko,
  • Odpowiedz
@boguslaw-de-cubalibre: O widzisz! Już nawet sceneriia opracowana w razie potrzeby ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak serio to wychowałam się w wiosce (2 domy) przy wschodniej granicy, tam diabeł mówił dobranoc. Robactwo mi nie straszne, szczególnie przy takich widokach.
  • Odpowiedz
@crossfirehurricane: Glencoe to ulubione miejsce w Szkocji mojego kuzyna, obiecałam sobie, że odwiedzę przy nastepnym wyjeździe na Skye. Niestety teraz nie miałam szansy na więcej niż przejazd tamtędy w drodze do Fort William :C

Tyle miejsc jest do zobaczenia, że chyba życia mi nie wystarczy, chciałabym zobaczyć też loch lamond w ładną pogodę, bo akurat tam była lipa.

  • Odpowiedz