Wpis z mikrobloga

Mireczki, czy jakiś smartwatch z Chin ma kompatybilny system zapięcia paska z Apple Watch? Chciałbym sobie kupić prosty smartwatch jako dodatek stylistyczny i zależy mi na paskach w różnych wesołych kolorach. Wydaje mi się, że do Apple jest największy wybór pasków na aliexpress. Funkcje mnie nie interesują zupełnie oprócz godziny. Wygląd prostokątny, barwa jednolicie czarna, w stylu AW albo mi watch lite, ale nie będący ordynarną podróbką.
#smartwatch #aliexpress
  • 4
@blunch: Nie widziałem propozycji. Zamówiłem kilka standardowych pasków 20mm kolorowych i do tego kupię chyba amazfit bip u pro za 2 stówki w czarnej wersji. Paski na ali po $2 sztuka, do wyboru kilkanaście kolorów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@prop: pamiętaj o Vacie. Miałem zwykle U przez tydzień, bardzo denerwował mnie czas reakcji po podniesieniu nadgarstka do wyświetlenia godziny. Zastanawiam się nad powrotem do analoga... :(
@blunch: Ali dolicza z automatu niestety. "Nikt nie jest bez VAT" meme na żywo. Czasy reakcji niezbyt mnie interesują, jak patrzę na ten sprzęt to najbardziej mi się podoba wyłączony, może nie będę ładować.