Wpis z mikrobloga

No siema pały, ten #gownowpis dedykuję wszystkim spod tagu #przegryw xD

Otóż chcę Wam się najpierw pochwalić, że mam typową #szaramyszkadlaanonka za żonę, sam osobiście jej gwinta zerwałem.
Konserwatywna na maksa, gotuje mi, sprząta i ogólnie służy po niedzielnym kościółku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wiem czy jej modlitwy ta Bozia słyszy, ale sąsiedzi jęki jak najbardziej xD

Ok, a teraz do rzeczy:
Moja siostra przyrodnia miała dobrego anonka, który łaził do pracbazy i hajs jej oddawał, ale była znudzona bo typo niemotą totalną był( hooverhand, jąkanie przy niej i te sprawy).
Wahała się, czy mu nie dać szansy, ale ją namówiłem aby go zostawiła dla Chada, który szybko te bajki o miłości rycerskiej wybił z łba i grzmocą się w jego BMW xd

Tak samo kuzyneczka katoliczka dzięki moim lekkim sugestiom o korzystania z życia jest teraz stałą bywalczynią imprez techno, gdzie #narkotykizawszespoko ciągnie w toalecie randomom xDDDD

I to zrobię z każdą konserwatywką jaką znajdę. Każdy #rozowypasek będzie przeze mnie zepsuty, abyście nie znaleźli żadnego w swoim życiu ( ͡ ͜ʖ ͡)

No dobra, to tyle ode mnie. Żonka zrobiła dobre śniadanko, potem jeszcze tylko seksik i do pracbazy rządowej, tyrać za 5 k na łapsko przez 6 godzin ( ͜͡ʖ ͡€)

A wy co? Dalej janusz prywaciarz złodziej za 2 kafle netto? Nawet mi was nie żal ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach