Wpis z mikrobloga

@freee_hugs: Kiedyś na przerwie w pracy spotkałem nowego typka z innego działu. W ciągu kilku minut znajomości typ gadał tylko o trawie. Miedzy innymi przyznał, że miał kiedyś posadzone kilka krzaków pod lasem i pokazywał zdjęcia. Puszczał jakieś filmiki o plantacjach ukrytych w dżungli oraz snuł wizje, że w Polsce po legalizacji nastanie istna idylla. Typa wywalili po paru dniach z pracy.
  • Odpowiedz
@Pronan: Też nie lubię zioła, ale faktycznie, jest mnóstwo odmian (oczywiście na blokach w klatce za 45 zł to można kupić jedno i to samo najmocniejsze gówno) i sam byłem zdziwiony, jak różne działania mogą być. Od zamulających, przez schizowe z omamami, po naprawdę pobudzające aż do takich co po prostu jesteś wyluzowany jak po 3 browarach na kanapie. Ale jakoś nie jestem fanem ( ͡° ʖ̯ ͡°
  • Odpowiedz
Jako palacz z 12 letnim stażem, ( od 7 około 3-5g dziennie z Bonga) - pamięć #!$%@? - wcześniej chodziłem do szkoły muzycznej , na zajęcia sportowe itp , ogólnie piątkowy uczeń - z biegiem czasu coraz trudniej mi zapamiętać skomplikowane rzeczy i troszkę demotywuje do działania - mimo wszystko kocham palic
  • Odpowiedz