Wpis z mikrobloga

Miałem ostatnio zajawkę na bf42, oczywiście nie rozmyślałem nad preorderem bo porządny gracz takich rzeczy nie robi ale powrót do starych dobrych czasów bf4 i bf3 mnie cieszył aż do niedawna kiedy zacząłem znów grać w battlefield 1 i zobaczyłem że zaledwie 5 letnią grę nikt już nie nadzoruje, jest pełno cheaterów i trzeba mieć szczęście żeby nie grać na mapie z jednym czy kilkoma.

I tak sobie pomyślałem czy naprawdę chce dać 250zł+mapki z dlc firmie która zrobi dobrą grę ale którą po roku czy dwóch porzucą i przestaną nadzorować? Pomysł wydaje się wręcz absurdalny bo zmierza to do tego żeby trzeba grać ciągle w aktualnego bf-a a już numer wcześniej jest nie grywalny.

Przypomina mi to sytuację w grze cross fire z dawnych lat kiedy to cheaterzy opanowali serwery i firma nic z tym nie robiła i gra z dnia na dzień stawała się niegrywalna aż do momentu w którym wreszcie ktoś chyba się obudził i cheaterów zaczęto porządnie banować i gra znowu nabrała kolorów, z tym że to była gra f2p i mogłeś nie grać bo nie kupiłeś a bf? To będą częściowo zmarnowane pieniądze.

Doszedłem do wniosku że nie kupię bf42 ani na premierę ani w ogóle bo przez lata gry duża wielomilionowa korporacja EA trapi ciągle ten sam problem którego nie rozwiązali czyli powszechni cheaterzy. Ponury to obraz się mi maluje bo chciałbym kupić porządnego fps-a ale ani CoD ani BF mnie już dłużej nie przekonują, nie ma już medal of honor a innych nowych fps nie znam.

Jak macie jakieś propozycje fajnych nieźle wyglądających fps-ów to możecie tu napisać o ile ktokolwiek to przeczyta.
#battlefield #battlefield2042 #battlefield1 #przemyslenia #strzelanki
  • 10
240zl za 2lata grania to raczej nie jest jakaś mega duża cena


@bartix1997:

jak dla mnie 400 zl na setki godzin zabawy to nie jest jakas duza cena


@Norbiss:

Tu nie chodzi o to że kilkaset złotych to dużo raz na dwa lata. 2 rzeczy:
1- To raczej nie będzie jedyna gra którą kupicie i będziecie grać przez 2 lata
2- Macie świadomość ryzyka ale je mimo to podejmujecie to
@SargonofAkkad: Szczerze to mam #!$%@? w poprzednie czesci, liczy sie dla mnie to zeby obecna gra dzialala i gralo sie przyjemnie plus nie dorabiaj filozofi do glupiej gry xd Raczej tez nie dopatrywal bym sie tego ze EA ma w nosie cheaterow tylko to ze te gry sa jest strasznie tanie i nie szkoda konta jak zbanuja xD nawet za darmo rozdawali ¯\_(ツ)_/¯
plus nie dorabiaj filozofi do glupiej gry

Raczej tez nie dopatrywal bym sie tego ze EA ma w nosie cheaterow tylko to ze te gry sa jest strasznie tanie i nie szkoda konta jak zbanuja xD


@Norbiss: Nie wiem co mam ci odpisać bo tak głupiej odpowiedzi się nie spodziewałem, konto w cs mam od nastu lat i co z tego że są tanie jak bany się sypały i ktoś to
@SargonofAkkad: mówię ja w bf1 dwa razy spotkałem cheatera a co do csgo to tam wydaje mi się ze połowa graczy to cheaterzy i patrząc jak duża to jest gra i ile zarabia to ta gra się ani nie rozwija ani tez sobie nie radzi z cheaterami