Wpis z mikrobloga

Pogrążania się Bonusa ciąg dalszy. Nie wiem, ale jak dla mnie słabe sie przyznawac do czegoś takiego, Bonus pokazał słabą psychę nie tylko do walk, ale też w sytuacji GDY TRENEROM MOŻE BYĆ SMUTNO (po porażce) XD No i fantastyczną ma partnerkę, która sprzedała całe info jego sztabowi XD #famemma #highleague
ap0linary - Pogrążania się Bonusa ciąg dalszy. Nie wiem, ale jak dla mnie słabe sie p...

źródło: comment_1630420850mvArYyI6IxVd2AOpNQFtyN.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zonley: chodzi o to, ze przegral to przegral i w------e na c--j drazyc temat, jedyną opcją jest przejść do następnej walki i pokazać się silniejszym a nie rozkopywać słabości publicznie
  • Odpowiedz
@ap0linary: Tu całkowita racja. Po prostu nie ma charakteru do walki ani nie jest stworzony do sportu, nieważne ile będzie ćwiczył i tak dalej będzie walczyć jak łamaga. Kiedyś był zabawny, dziś tylko żenujący.
  • Odpowiedz
Kiedyś był zabawny, dziś tylko żenujący.


@zonley: bo sie zaczal trzymac z tymi nabuzowanymi zla energia konikami i innymi wykladzinami zamiast nagrywac rapsy z Bodychristem i nowe odcinki z wuwuniem i Janczarem. Obejrzal bym odcinek w stylu "luje na kajakach" "Luje w jaskini" xD albo trzecia czesc Klatwy Jeziora Tukum xD
wojciech-dyrets - > Kiedyś był zabawny, dziś tylko żenujący.

@zonley: bo sie zacza...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ap0linary: z jednej strony żal mi go bo niewątpliwie świat mu się zawalił po wywiadzie z pakolem i nawet po twarzy widać że swoje przeżył. Ale po takim wpisie spodziewałbym się jakiejś autorefleksji a nie promocji książki i robienia biznesu ze swojej depresji i ułomności. Bonus BGC jest jednak idiotą do kwadratu któremu ktoś kiedyś powiedział że jest kozakiem, wojownikiem i w ogóle polska gurom xD
  • Odpowiedz