Wpis z mikrobloga

Za kilka dni na naszej granicy będzie 200 tys żołnierzy rosyjsyjskich a wy sobie robicie heheszki i mówicie że pis straszy Rosją. Weźcie się puknijcie w te tępe łby i zamiast myślenia antypisowskiego chociaż raz spróbujcie spojrzeć obiektywnie na cała sytuację

Czy stan wyjątkowy wprowadziłby PiS, KO, PSL czy Lewica to byłaby dobra decyzja, niezależnie od partii.

#polska
#afganistan
#wojna
#bialorus
  • 94
  • Odpowiedz
@Teutonic_Reich: Rosja nie wjedzie do Polski.

Rosja za to może pomóc w wpierdzieleniu nam Irkajiczjyków z tych 40 samolotów a im mniej cywli Straż Graniczna i wojsko będzie miało do ogarniania tym mniejsza szansa na to, że im się to uda.

Testują szczelność naszych granic po prostu i czy mogą na lajcie robić takie rzeczy.

Przemyt ludzi to całkiem niezły biznes i wcale mnie nie dziwi, że Rosja chce trochę
  • Odpowiedz
@MaddoxX1911: Przede wszystkim stan wyjątkowy wyczyści teren z debili, którzy grają na rękę Łukaszence. Stan wyjątkowy może kompletnie zablokować możliwość organizacji zgromadzeń. Jak nie jestem po stronie rządu tak w tym przypadku mają 100% racji. Granica powinna być chroniona a służby graniczne szanowane. Ta banda atencjuszy może wywołać nam konflikt graniczny jak któryś mądry inaczej przekroczy teren Białorusi i w ruch pójdzie ostra amunicja.
  • Odpowiedz
@Razzish: cztery lata temu nie wprowadzili, osiem też nie, a te ćwiczenia na taką skalę są co 4 lata, na mniejszą co roku, wiesz o tym czy nawet nie sprawdziłeś tak prostej rzeczy tylko panikujesz?
  • Odpowiedz
@Razzish polska za rządów PiS wydala pozwolenia na pracę dla 3 160 000 imigrantów spoza UE. Ściągani są ludzie do pracy z Indii, czy innych odległych państw, ponieważ przy tak napompowanym socjalu nie ma komu zarabiać na wszystkie te benefity. PiS wprowadził państwo multi-kulti (nie zastanawia cię skąd tyle obco wyglądających ludzi w większych miastach)? Ja nie mam nic przeciwko, ale PiS wie, że ich wyborcy mają, dlatego mówi się, że
  • Odpowiedz
@Razzish: No kurde, masz rację. A zobacz jak blisko Ziemi jest księżyc! Powinieneś patrzeć, czy się bardziej nie zbliża. A co do manewrów - odbywają się cyklicznie co roku. I zawsze jest tam kilkaset tysięcy żołnierzy. I jakoś nikt nie atakuje Polski, członka struktur sojuszu Północno-Atlantyckiego. Może Rosjanie nie chcą, aby 200k żołnierzy z całej Europy w ciągu 48 godzin stało przy Polskiej granicy. Nie mówiąc o wsparciu sił Amerykańskich.
  • Odpowiedz
@Deska_o0: ale 4 lata temu, jak i 8 lat temu nie bylo takiej imprezy przy granicy. I ok, fajnie zgrały sie te "wielkie ćwiczenia" Co kilka lat z tym, ze mamy problem z jedna z granic. Nikt nie mowi ze cos sie stanie, ale lepiej dmuchać na zimne niz miec jakies niespodziewane sytuacje.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@dlugi-gr: tak samo jak nie weszli podczas ii wojny bo się bali aliantów xD
Tak samo jak nie weszli na Ukrainę kilka lat po tym jak razem z nami organizowali euro i jedną nogą już byli członkiem UE
Tak samo jak wcześniej #!$%@? się na Krym.
Tak samo jak wjechali na pełnej do Gruzji.

Cały świat patrzył i co ? I wielkie gówno, wyrazili zaniepokojenie.
  • Odpowiedz
@Mirekzkolega: nie da się tak xD
Żeby móc zastosować pewne działania wobec obywateli potrzebne jest wprowadzenie stanu, na przykład wyjątkowego, bo zgodnie z ustawą o stanie wyjątkowym, dopiero taki stan daje prawne możliwości działania służbom w określony, niezbędny w danej sytuacji sposób. Nie można sobie bezprawnie wywalać obywateli z danego terytorium, bo tak xD
  • Odpowiedz
Za kilka dni na naszej granicy będzie 200 tys żołnierzy rosyjsyjskich a wy sobie robicie heheszki i mówicie że pis straszy Rosją. Weźcie się puknijcie w te tępe łby i zamiast myślenia antypisowskiego chociaż raz spróbujcie spojrzeć obiektywnie na cała sytuację

Czy stan wyjątkowy wprowadziłby PiS, KO, PSL czy Lewica to byłaby dobra decyzja, niezależnie od partii.


@Razzish: Jedno ma sie do drugiego jak pięść do nosa - ani stan
  • Odpowiedz
Pojęcia nie mam na czym im zależy, mam nadzieje że tylko na straszeniu, ale ma co im dawać pretekstu w postaci kilku skretyniałych aktywistów paradujących na granicy.


@Razzish: Sugerowanie, że Rosja potrzebuje pretekstu, szczególnie tak durnego jak aktywista po drugiej stronie granicy, o dobrych kilkanaście kilometrów od miejsca ćwiczeń.

Eh, coraz głupsze te baity. Gdy faktycznie wojna wybuchnie to Rosja nie będzie potrzebowała żadnych realnych pretekstów - ot, na szybko
  • Odpowiedz
Ja nie mam nic przeciwko, ale PiS wie, że ich wyborcy mają, dlatego mówi się, że granice są szczelne i panuje polityka antyimigracyjna, tymczasem jest dokładnie odwrotnie! Żadnego kryzysu nie ma, jest tylko pokazówka.


@antek_akrobata: TBH tej ich propagandy to nawet beton pisowski nie kupuje - stąd ta zabawa w stan wyjątkowy. Ładnie brzmi? Ładnie. Efektownie? Efektownie. A że uprzykrzy życie matecznikowi PiS? Nie podumali.

Może Rosjanie nie chcą, aby 200k żołnierzy z całej Europy w ciągu 48 godzin stało przy Polskiej granicy. Nie mówiąc o wsparciu sił
  • Odpowiedz