Wpis z mikrobloga

@cswnk: dzięki za info, wlasnie pozostało mi pojeździć i zdecydować, ale wizualnie ciągnie do merca:) koszty eksploatacji nie mają znaczenia, zastanawia mnie właśnie gaz do c63 bo w internecie mało informacji na ten temat. narazie rozważam te trzy auta bo nie chce bmw/audi a reszta mnie nie interesuje - no moze poza jakimś Lancerem. Znaczenie ma to, że benzyna jest po 6zł, gaz mogę mieć po 2zł to jest trzy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JK91: a w tym silniku nie ma bezpośredniego wtrysku? Zresztą jaki by nie był to jak gaz założysz to przy jego spalaniu będzie połowę taniej
  • Odpowiedz
no moze poza jakimś Lancerem.


@JK91: lancer nie nadaje się za bardzo do gazu, przynajmniej ostatnia generacja - zbyt miękkie gniazda zaworowe. Podobno była jakaś seria przystosowana do gazu, ale nie powiem, czy dealerzy ingerowali w głowicę czy z Japonii przypływały
Polecam zajrzeć na forum mitsumaniaków a nie gazowników
  • Odpowiedz
@JK91: jako ex użytkownik c63 mogę powiedzieć, ze kotłuje min 20 litrów lekka ręką.
Co do gazu to bardzo zależy jak podchodzisz do tego auta. Te silniki odchodzą do historii, egzemplarzy nie było tak dużo wypuszczonych, wiec z czasem dobry egzemplarz można uznać za inwestycje (trochę jak e92 m3, trzymają cenę). Gaz może mieć wpływ na „wartość kolekcjonerska”. Poza tym zerknij dobrze jak będzie znosić gaz, bo możesz potencjalnie szybko
  • Odpowiedz
tzn? Powonien tankowac platyna?


@peszmerd: shell uber power 125 oktanów minimum, niech widzą że się człowiek nie #!$%@? z życiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@szczypior90: co za różnica kto na jakim paliwie jeździ xD żeby takiego posta wrzucić trzeba mieć IQ mniejsze ceny lpg.
  • Odpowiedz