Wpis z mikrobloga

Są w sumie tylko 3 rzeczy których oczekuję od tego zgrupowania. Pierwsza to 6 punktów, bo nie ma co myśleć o urwaniu punktów Anglii, chociaż byłaby to fajna niespodzianka. Druga to Drągowski na bramce w pierwszym składzie, a trzecia to minuty w oficjalnym meczu dla Zalewskiego bo jak chłopak zobaczy co tu się dzieje to jeszcze zmieni zdanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pilkanozna #reprezentacja
  • 11
@Minieri: Jest całkiem spora szansa że nie wydarze się nic z w/w :D Zalewski marne szanse bo Sousa pod ogromną presją... chociaż kadrowo lipa straszna w środku pola
Drągowski na bank bez szans na występ...
a 6 pkt? Jak zwykle liczę optymistycznie na minimum 7 :D ale i 4 mnie nie zdziwi
@utede: Sousa powinien mieć obowiązek wystawić Zalewskiego z San Marino żebyć już oficjalnie był przypisany do reprezentacji Polski. Niby chłopak mówi że zawsze chciał grać dla Polski, nie myślał o Włochach i się ucieszył jak dostał powołanie, ale ja wolałbym mieć to już oficjalnie.

Co do Anglii to liczenie na remis z nimi jest bardzo optymistyczne, nawet trochę abstrakcyjne dla mnie.
@Minieri no nie do końca:

Warunki do zmiany reprezentacji są następujące. Po pierwsze piłkarz musiał mieć dwa paszporty w momencie gry dla pierwszej drużyny – późniejsze nabycie obywatelstwa nie będzie więc w takich wypadkach honorowane. Po drugie dany zawodnik nie może mieć więcej niż 21 lat w momencie ostatniego występu dla reprezentacji, którą chce zmienić. Po trzecie, aby było to możliwe, piłkarz nie mógł zagrać w pierwszej drużynie w trzech spotkaniach.


Choć
@Minieri: szanujmy się, jeśli ma grać to za umiejętności, nawet jeśli miałby być nowym messim to nie chciałbym zeby grał dla polski dlatego że tu mial większe szanse na granie, to ma być reprezentacja Polski a nie pzpn
@Ciapatus: Ale on od początku mówił że chce grać dla Polski i czekał z ojcem aż dostanie powołanie. No i teraz kiedy dostał to lepiej tego nie zmarnować. Nie jest tak że będzie grał dla Polski bo dla Włochów się nie nadaje, zupełnie nie. To była od początku jego decyzja. Zresztą teraz to by pewnie dostał powołanie do reprezentacji Włoch w niedługim czasie bo Mourinho chce nim grać w pierwszym zespole