Wpis z mikrobloga

Właśnie skończyłem oglądać Neon Genesis Evangelion i End of the Evangelion. I rozumiem tyle, że nic nie rozumiem xD

Przyszedłem do tego jak do anime o robotach z fajnymi anime dziewczynkami. A dostałem dojrzałą opowieść, gdzie nie ma podziału na dobrych i złych. Postacie mają swoją osobowość. Gdzie opowieść nie jest opisana wprost. Ale ogólnie lubię produkcję tego typu, gdzie nie ma ściśle określonego końca historii. A także to gdy historia przechodzi w jakąś surrealistyczną wizję autora. Dlatego podobało mi się Twin Peaks, dlatego podobał mi się Bioshock Infinite. Tego typu produkcje skłaniają jednak do myślenia i szukania w Internecie informacji. Ma się pewną myśl jak to wszystko się skończyło, ale chce się też sprawdzić jak to miało być na prawdę, albo jak inni sobie to wyobrażali.

Sam serial jak dla mnie był spójniejszy choć nie wyjaśnił wszystkich wątków. Natomiast film trochę więcej powiedział a tak na prawdę zostawił jak dla mnie jeszcze więcej niewiadomych. No nic, będe teraz pewnie pół nocy myślał o tym wszystkim i analizował, ale dobrze się bawiłem
#anime #animedyskusja #randomanimeshit #neongenesisevangelion #evangelion #asukalangley #reiayanami
abuk220 - Właśnie skończyłem oglądać Neon Genesis Evangelion i End of the Evangelion....

źródło: comment_1630355157dUGzChf87bhkAUxLQfAymZ.jpg

Pobierz
  • 6