Wpis z mikrobloga

Ten gość już się robi nudny z tym tematem, przecież to jej sprawa, która aktualnie jest w toku. Mam nadzieję, że ktoś w końcu wyjaśni tego atencjusza, bo ten karzeł staje się coraz mocniej irytujący.


@Maks9999: Nudne i #!$%@?, odpuść temat bo jesteś nudny XDDD
Jak dla mnie niech ją ciśnie i wałkuje temat i rok jeszcze, niech ci wszyscy influencerzy zaczną #!$%@? brać odpowiedzialność za to co promują i reklamują
@blue-kejt Ukradła to fakt ale jakim prawem on ma jej mówić czy może wypoczywać czy nie i kiedy ma to robić. Coraz bardziej mnie irytuje.

Jak ktoś coś ukradnie to ma oddać, albo wypłacić zadośćuczynienie. Tym bardziej kiedy złodziej poczuwa się do winy to powinno mu zależeć na jak najszybszym załatwieniu sprawy (szczególnie osoby medialne, żeby jak najszybciej ludzie zapomnieli), a nie #!$%@? latać na wakacje. A jak właściciel tej rzeczy która
Ten gość już się robi nudny z tym tematem, przecież to jej sprawa, która aktualnie jest w toku. Mam nadzieję, że ktoś w końcu wyjaśni tego atencjusza, bo ten karzeł staje się coraz mocniej irytujący.


@Maks9999: Dokładnie, #!$%@?, pierwszy moralizator rzeczpospolitej się odnalazł. A jak kiedyś biegł z łańcuchem na auto, symulując atak, i doprowadził w ten sposób do groźnego wypadku, to potem palił głupa, że "nie przewidział, że ludzie uwierzą