Wpis z mikrobloga

@allocer: jeżeli na koniec okienka mieliby odejść razem z JLingzem, to IMHO nie będzie najrozsądniejszy ruch, bo już puściliśmy Chonga i Pellistriego na wypożyczenia, Rashforda póki co nie ma, tak samo Diallo ma uraz i przy wydawałoby się bogatym przodzie, zaraz będzie sytuacja, że na wszystkich frontach trzeba grać tymi samymi zawodnikami.

Jasne, pewnie EFL obskakiwaliby chłopaki ze szkółki, ale jak na mój gust, to albo Lingarda albo Jamesa warto by
@allocer: James raczej u nas się już nie rozwinie i jak wszyscy wrócą do gry, to minut za wiele też nie dostanie, ale chodzi o to, żeby mieć jakąś głębię składu

@Pucha12: ok, zgadzam się z tym, bylebyśmy właśnie sięgali po młodych, bo tak jak pisałem wyżej póki co to wysyłamy ich bardziej na wypożyczenia, ciekawe jak zagramy z WHU w EFL cup. Nie będę ukrywał, że nie śledzę jakoś
@vinmcqueen: Do ofensywnej trójki (czyli skrzydła + napastnik) masz do wyboru Pogbe, Sancho, Cavaniego, Martiala, Greenoda, Rashforda i Ronaldo. Czyli na 3 miejsca 7 zawodników. Od biedy jeszcze Mate. Większość tych zawodników może obsadzić wszystkie pozycje z przodu. A ty serio martwisz się odejściem Lingarda i Jamesa?
@SpeedwayKK:

Dobra, zwrcam honor z jedną rzeczą, że Cavani jednak będzie dostępny co ogłoszono dziś rano, o czym nie wiedziałem, ostatnie doniesienia były takie, że Cavani będzie latał na mecze i odbywał kwarantannę.

Niemniej, Pogba nie gra ani na skrzydle ani na ataku, Rashford nie wróci przez przynajmniej 2 najbliższe miesiące (w tej chwili mówi się o początku listopada), a zaraz po przerwie reprezentacyjnej zaczynamy granie co 3-4 dni - 11.09
@vinmcqueen: Pogba gra na skrzydle. Mało tego, gdy tam gra jest najlepszy. To jego ulubiona pozycja. Grał tak w zeszłym sezonie i grał tak w dwóch pierwszych meczach tych rozgrywek, gdzie zanotował 5 asyst w dwa mecze.
@SpeedwayKK: Pogba gra na skrzydle i grał tak w dwóch pierwszych meczach? Może przejrzyj sobie heat mapy Pogby z tych meczów, bo chyba inne mecze oglądaliśmy. Podpowiem, że znajdziesz je sobie na whoscored.
@vinmcqueen: Oczywiście, że grał. Nie jest to oczywiście typowy skrzydłowy, a raczej taki fałszywy, ale gra po naszej ofensywnej lewej stronie ataku. Jeśli twierdzisz inaczej to odpowiedz mi kto grał z naszych w tych meczach na lewym skrzydle?
@SpeedwayKK: dobrze ok, grał, był wystawiony na tej pozycji, niech będzie.

Wciąż wolałbym aby skład był trochę bardziej rotowany, niż żebyśmy mieli potem znowu oglądać zmęczonego Bruno, jak pod koniec ubiegłego sezonu, Klopp też pokazał jak łatwo jest zajechać mistrzowski zespół. Z resztą jak już rozmawiamy o zawodnikach to na tę chwilę Martial nie wnosi nic więcej do składu co by wnosił James, chyba, że nagle zacznie chcieć mu się biegać.