Wpis z mikrobloga

Witajcie Podróżnicy :)
Przed wami ostatni wpis z contentu TBC, ale to jeszcze nie koniec ()
The Burning Crusade to nie tylko w głównej mierze Outland ale także krainy i lokacje w Azeroth i to własnie na nich skupiłem się w dzisiejszym wpisie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zapraszam do lektury !! #worldofwarcraft #wow #warcraft #sciezkiazeroth #tbc
https://sciezkiazerotth.blogspot.com/2021/08/pogadanka-burning-crusade-w-azeroth.html
Vegov - Witajcie Podróżnicy :)
Przed wami ostatni wpis z contentu TBC, ale to jeszcz...

źródło: comment_16303225240H7tNcmr33GjBOurOdnWKT.jpg

Pobierz
  • 9
@Vegov: nie podlinkowałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeżeli mowa o krwawych elfach to temat tej rasy jak i krain poruszałem już na moim blogu więc zapraszam was do lektury starszych wpisów, które znajdziecie TUTAJ.


a tutaj:

Pomagają siłą ludzi, nocnych elfów oraz orków w walce z Płonącym Legionem i Plagą

"siłom"
@Vegov:
Chciałem przeczytać wszystkie artykuły na stronie od najstarszego do najnowszego, pomijając te z reklamami książek, klawiatur itp, ale ciężko jest to zrobić, bo nie ma listy artykułów po kolei, a menu jest niewygodnie.

Mógłbyś stworzyć taką listę?
@Vegov: mistrzem lore nie jestem ale

ostatecznie osłabiając Archimondea na tyle, aby umożliwić jego ostateczne pokonanie


Wysokie rangą demony są w zasadzie nieśmiertelne, pokonane poza Twisting Nether mogą się bez problemu odrodzić, ostatecznie można je pokonać tylko w TW więc pod hyjal nie pokonaliśmy Archimonda ostatecznie