Wpis z mikrobloga

Tak jak nie lubię Borka i wiążę duże nadzieje z Sousą - to uważam że tu Boras ma rację.

Mi też się to nie podoba, że Sousa lekceważy Ekstraklasę. Ja rozumiem, słaba liga, ale no #!$%@?... Nawałka zrobił z Pazdana na Euro 2016 maszynę do zabijania. W wysokiej formie u niego byli także Jędrzejczyk, Mączyński i nawet 19-letni Kapustka. Nawałka nie dawał #!$%@? o to kto z jakiej ligi jest. Stawiał na zawodników z Ekstraklasy kosztem zawodników Serie A (np. Zieliński z Empoli siedział na ławie)

Już nie mówiąc o Beenhakkerze, który grał w zasadzie samymi drewniakami z Ekstraklasy xD
Ekstraklasa może i jest słaba, ale to nie znaczy że KAŻDY ZAWODNIK EKSTRAKLASY jest słaby. Szkoda że Sousa tego nie widzi.

Kiedy za czasów Brzęczka domagałem się zatrudnienia zagranicznego trenera - to liczyłem na takiego zagranicznego trenera w stylu Beenhakkera, który swoją wiedzą i doświadczeniem wzniesie zawodników Ekstraklasy na wyższy poziom, wydobywając z nich wszystko co najlepsze - a nie na takiego zagranicznego trenera który na nich napluje, bo oni to robaki z Polski xD

#reprezentacja #mecz #kanalsportowy
  • 31
  • Odpowiedz
Bzdurny przykład, na Węgrzech zaangażowane są pieniądze rządowe, tam państwo dotuje ich i de facto ich znacznie przepłaca i dlatego goście którzy normalnie dawno by wyfrunęli z węgierskiej ligi tam są siłą trzymani za pieniądze podatnika.


@CzaryMarek: o kurła xDDDDDD
Dlatego jak tylko mają propozycje transferów to przechodzą do jakichś zagranicznych średniaków/spadkowiczów xD
  • Odpowiedz
@wicked93: no i to był dobry selekcjoner, sprawił że tak ograniczeni piłkarze jak Golański, Bronowicki czy Matusiak dzięki dobrym spotkaniom w kadrze mogli wyjechać do solidnych zagranicznych klubów
  • Odpowiedz
@Back_Space: Stary, to nie ten poziom. Każdy z piłkarzy jest testowany na setki sposobów, jeśli do tej pory nie wyjechał to znaczy ze jest słabszy od przeciętnego zawodnika Bundesligi czy seria A to są promierzalne fakty a nie widzi mi się trenera.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Back_Space: Co Ty #!$%@? za głupoty. Cebula, zgrał tylko i az kilka dobrych spotkań na poziomie Ekstraklasy, w wieku 27 lat i ma otrzymać powołanie. x #!$%@? d

Nawalka bral ludzi z ekstraklasy bo nikogo poza niej nie miał na daną pozycję, sousa na szczęście ma wybór
  • Odpowiedz
@CzaryMarek Właśnie branie takich leszczy jak Dawidowicz z rezerw Benfiki czy Helik co się nie wyróżniał w Polsce ale jakiś skaut z Anglii go sobie kupił razem z dziesięcioma innymi, skutkuje słabością. Potem masz gości którzy w życiu wygrali tylko Puchar Weszło którzy robią w portki na turnieju. Dla równowagi tak tu wyśmiewana Legia gra dużo meczów pod ogromną presją, chociaż o mniejszą stawkę to tego się nie odczuwa. I jak trzeba
  • Odpowiedz