Wpis z mikrobloga

Tak jak nie lubię Borka i wiążę duże nadzieje z Sousą - to uważam że tu Boras ma rację.

Mi też się to nie podoba, że Sousa lekceważy Ekstraklasę. Ja rozumiem, słaba liga, ale no #!$%@?... Nawałka zrobił z Pazdana na Euro 2016 maszynę do zabijania. W wysokiej formie u niego byli także Jędrzejczyk, Mączyński i nawet 19-letni Kapustka. Nawałka nie dawał #!$%@? o to kto z jakiej ligi jest. Stawiał na zawodników z Ekstraklasy kosztem zawodników Serie A (np. Zieliński z Empoli siedział na ławie)

Już nie mówiąc o Beenhakkerze, który grał w zasadzie samymi drewniakami z Ekstraklasy xD
Ekstraklasa może i jest słaba, ale to nie znaczy że KAŻDY ZAWODNIK EKSTRAKLASY jest słaby. Szkoda że Sousa tego nie widzi.

Kiedy za czasów Brzęczka domagałem się zatrudnienia zagranicznego trenera - to liczyłem na takiego zagranicznego trenera w stylu Beenhakkera, który swoją wiedzą i doświadczeniem wzniesie zawodników Ekstraklasy na wyższy poziom, wydobywając z nich wszystko co najlepsze - a nie na takiego zagranicznego trenera który na nich napluje, bo oni to robaki z Polski xD

#reprezentacja #mecz #kanalsportowy
  • 31
@Back_Space: Jest w porządku, ale nie jest to reprezentacyjny poziom. Przy obecnych kontuzjach można o nim mówić, ale Sousa ewidentnie nie chce wprowadzać nowych twarzy na siłę i to rozumiem. Mamy 4 środkowych pomocników na pierwszy mecz, na San Marino to bez większej różnicy kto wyjdzie. A na Anglię wróci Zieliński, więc nie ma tragedii.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Back_Space: ilu piłkarzy od nas z ligi może zasługiwać na powołanie? Cebula? Kamiński? Nie mamy nawet jednego obrońcy który się wyróżnia na tle innych.

Chłop z czapki nie wziął tego Kozłowskiego, tylko musiał go obserwować. Podobnie Kamińskiego, bo wątpię żeby Stolarczyk do niego zadzwonił i stwierdził 'wez se tego bo dobry jes'. Świerczok się wyróżniał, to pojechał na ojro.

Mamy dwóch, może trzech piłkarzy w tej lidze którzy zasługują nie tyle
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@Back_Space: ale zaczął się pokazywać od dobrej strony dopiero teraz w pucharach. Niech utrzyma ten poziom, a nie daje się objeżdżać pierwszemu lepszemu szybkiemu murzynowi (Yeboah) to będzie brany pod uwagę. Dawidowicz w Veronie gra regularnie przeciwko mistrzom Europy, a nie w 50 lidze świata. Z tego samego powodu powołanie dostał Zalewski, a nie np. Praszelik XD
Mi też się to nie podoba, że Sousa lekceważy Ekstraklasę. Ja rozumiem, słaba liga, ale no #!$%@?


@Back_Space: A mnie się nie podoba, że ludzie dalej nie ogarniają, jak niereprezentatywna jest dyspozycja kogoś w ekstraklasie. Mimo pierdyliona tansferów "brylantów" którzy w ekstraklasie kręcili jak chcieli, a po transferze nie byli w stanie nawet usiąść na ławę w jakimś bundesigowym Szlezwigu walczącym o spadek, ludzie dalej myślą, że dobra dyspozycja w ekstraklasie
tam państwo dotuje ich i de facto ich znacznie przepłaca i dlatego goście którzy normalnie dawno by wyfrunęli z węgierskiej ligi tam są siłą trzymani za pieniądze podatnika


@CzaryMarek: i chcesz powiedzieć że dosłownie wszyscy wybierają pieniądze, zamiast gry w lepszym klubie w top 5, w którym też są dobre pieniądze?