Wpis z mikrobloga

@tellet: I oczywiście użyłeś tego beznadziejnego argumentu. Maybach różni się od Dacii tym, że jest dużo bardziej komfortowy, a te buty nie różnią się niczym od innych butów typu skarpeta
@pulapkatelefon: dokładnie, to że ktoś mówi że go stać xD nie znaczy że dla niego 4k to wydatek porównywalny ze splunięciem. Te rzeczy kupują ludzie którzy mają tyle kasy że nawet by nie zauważyli gdyby to 4k zniknęło im z portfela.

Osobiście ten akurat model nie podoba mi się ale jest w #!$%@? dziwnych drogich ciuchow które bym nosił jak #!$%@?.
@marcooo80
To prawda, wyglądają #!$%@?. Ale prawie wszystko od tych drogich marek tak wyglada. Bo ludzie to kupują zeby krzyczec "MAM HAJS" wiec nie kupiliby czegos bez wielkiego znaczka co nie zwraca na siebie uwagi. Wystarczy zobaczyc w necie jak wygladają obecni muzycy czy youtuberzy, ktorzy stroją sie w rzeczy z takich firm - jak klauny
@Placek_po_wegiersku: Butki za 300zl i spoko. Ostatnio kupilem pumy za 299.
Ogólnie buty są tanie, nawet jak kupisz sobie 2 razy w roku buty za 300zl para, chociaż można od czasu do czasu jakieś czaderskie jak te Adidasy Terrexy. Buty to dobry wydatek.

Co do całego ubioru jakaś koszula w Terranovie, koszulka z North Face i spodnie w cenie do 200zł i można gdzieś wychodzić. Moją najlepszą parą spodni w których