Wpis z mikrobloga

Umowa wynajmu kończy mi się jutro. Właściciel twierdzi, że jest trzymiesieczny okres wypowiedzenia. Czy on również obowiązuje w momencie końca umowy?
#pytaniedoeksperta
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@megana_: tnie w #!$%@? czy nie to szczerze polecam się nastawić psychicznie na to, że z kaucją będą problemy - chociaż trzymam mocno kciuki żeby nie było!

Jakby były to trzeba dopilnować żeby wszystko było zgodnie z umową - domyślnie powinnaś mieć jakiś protokół odbioru mieszkania i od kaucji powinny być odliczone tylko szkody, które nie są normalnym użytkowaniem.

Pytanie czy urząd skarbowy wie o tej gotówce to też mocny
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: właśnie nie chciałam dzisiaj popsuć tego, co udało się wypracować, czyli oczywistego uświadomienia, że typ jest w błędzie, więc już nie zaczynałam tamatu kaucji. Rozmawialiśmy bez jakiejś spiny, nie będę musiała pod prysznicem szukać spżóźnionych ripost ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak on mi nie będzie życia uprzykrzał to ja mu też nie. Dziękuję Ci za odzew, często starasz się pomóc, zauważyłam, powinieneś mieć odznakę wzorowego
  • Odpowiedz
nie udokumentował Pan tego w żaden sposób, a od jakiegoś czasu bierze Pan gotówkę mimo informacji, że rozliczamy się przelewem.


@megana_: no to akurat sama się wkopujesz. Wystawi ci wezwanie do zapłaty za brakujące miesiące w których nie było przelewu.
  • Odpowiedz