Wpis z mikrobloga

Ale mnie to wku*wia, że idzie człowiek do kina, płaci za bilet i przez pół godziny jest męczony reklamami i jeszcze na sam koniec ten tekst, dziękujący za oglądanie z legalnego źródła, no faktycznie bardzo zachęcające jak przez ostatnie 30 minut męczyliście mnie #!$%@? reklamami.... ¯\_(ツ)_/¯

Ps. Tak, wiem, że można przyjść później i ominąć reklamy ale chodzi o sam fakt

#filmy #kino
  • 60
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@gzres: 7-27 minut ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W Cinema city w Imaxie zazwyczaj są krótsze reklamy, rekord jaki spotkałam to 7 minut, a tak to jakieś 13-15, ostatnio najdłuższe to 18 minut
Z moich obserwacji wynika, że polskie filmy mają dłuższe reklamy, minimum 24 minuty, animowane bajki mają max 20 minut, średnio 18. W przypadku filmów z wersją z napisami i z dubbingiem to te z napisami
  • Odpowiedz
Kino przestaje być atrakcyjne


@Variv: Instytut danych z dupy ;)
Przed covidem co roku były wyższe frekwencje, aktualnie dopiero to się odbudowuje. Weź pod uwagę, że wyjście do kina to dla większości forma spędzenia czasu, a nie po prostu film. Piwo też możesz wypić w domu, ale puby jakoś nie padają.

Oprócz reklam przeszkadza mi jeszcze głośność, która w kinach ustawiona jest najczęściej na maksa.


@Katedra_z_chlebkiem: Nigdy nie jest ustawiona
  • Odpowiedz
dlatego zawsze polecam chodzenie do kin studyjnych ;)


@Darson666: W których co prawda nie ma reklam, ale są za to dopłaty z budżetów miast dzięki czemu czy tam chodzisz czy nie to i tak pośrednio za to płacisz :) W innym wypadku są nierentowne i nie mogłyby same funkcjonować.

Generalnie narzekanie na kina na wypoku to gorące instant, zawsze się czymś takim wbija masę plusów.
  • Odpowiedz
@przemek112: No dlatego nie chodzę do kina. I też dlatego, że ludzie nie potrafią usiedzieć na tyłku, w ciszy, bez jedzenia i bez świecenia telefonem przez 1,5h. A cena biletów to wielkie xD Ojciec mówił, że jak był młody to chodzili po kilka razy na ten sam film, bo tak tanio było. A teraz to kurde jeden bilet 15 zł, a wypożyczenie filmu na rakuten czy innym tego typu czymś 10
  • Odpowiedz
@przemek112: To tak jak z TV. Też za nią płacisz (mówię o dostępie do czegoś więcej niż TVP TVN) a masz wszędzie mnóstwo reklam. Po zapłacie za dostęp do wielu innych miejsc reklam już nie masz.
  • Odpowiedz