Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#gry #thesims #simsy #gowniak #prezent #jestemzastara #steam

Jest sens w obecnych czasach kupować gówniakowi lvl 8 gry? Zatrzymałam się w czasach, kiedy gry się kupowało na płytach, instalowało i grało a teraz jakieś steam'y itp. platformy. Gry też mają miliony dodatków dopisków, ceny od 25zł do 150zł i nie wiesz czy to legitne czy nie, co gdzie kupić. Kiedyś jak kupiłeś płytę w pudełku to miałeś pewność, że to to a nie jakiś dziwny link. Przepisałeś klucz z pudełka i grałeś. Hasła żadnego pamiętać nie trzeba, karta nie jest do konta podpięta.

Dobra, do rzeczy, gówniak płci damskiej, lvl 8, chciałam jako ciotka kupić jej the sims, żeby miała alternatywę do budowania, bo w Minecraft lubi budować. Ale serio znając jej matkę i ojca to hasło do takiego steama będzie zapomniane w 3 miesiące. Poza tym będzie chciała jakieś dodatki pewnie do tych Simsów, to i tak zapewne na początku wszystkich nie dostanie bo tego jest za dużo jak na raz. Nie da się podłożyć prezentu pod choinkę że niby Mikołaj przyniósł. Jakieś to takie meh dla mnie przyjść na urodziny i powiedzieć, hej daj mi swojego laptopa to Ci dam prezent za 5h jak się ściągnie xD a jak ktoś inny będzie chciał dokupić dodatek to co?

Może mnie ktoś wprowadzić w ten nowoczesny świat? Oglądałam na yt te simsy (ja się zatrzymałam pomiędzy 2 a 3) i teraz to jakieś mody, kolekcje, można za darmo też gdzieś coś pobierać jakieś meble, ubrania bla bla bla, nie wiem czy młoda to ogarnie. Jej rodzice pewnie nie. Ja też bym musiała na początku pewnie trochę posiedzieć w googlach i na yt żeby to ogarnąć.

Rozumiem, że jakbym chciała kupić podstawę to szukam tego pod hasłem "the sims 4 origin"? i to origin musi być?

Młoda ma też ps4, ale nie wyobrażam sobie Simsów na ps4 ;)
  • 21