Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, mam trochę dziwną sprawę. Mieszkam w takim wysokim punktowcu, 10 piętrowy itd. Stoi on sobie obok dwóch innych, ale generalnie to najwyższe bloki w moim małym mieście. Wczoraj byłam u ziomeczka na piwku, on się interesuje niby trochę coś tam astronomią i ma teleskop. Nie był akurat wczoraj wycelowany w niebo, a stał sobie po prostu, chciałam spojrzeć przez niego i złapałam takie wtf, bo jak się pewnie domyślacie był wycelowany w moje okna. Nie wspominałam koledze o tym, ale myślę co zrobić i czuję lekki niesmak XD W sumie to często dosyć zdarza mi się paradować nago po chacie, szczególnie po kąpieli wieczorem, i tak też kładę się spać ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie wiem co mam myśleć, olać to tylko zasłaniać na wieczór rolety, czy może wspomnieć mu o tym? #logikaniebieskichpaskow #pytaniedoniebieskichpaskow #pytaniedorozowychpaskow #kolezenstwo #wtf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #612a3d2b48d68d000a5ca2a0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 7
  • Odpowiedz
BiałyZiomek: Albospecjalnie to tak zostawił, żebyś skumała, albo jest wyjątkowym głąbem, skoro cię zaprosił i nie pozacierał najpierw śladów. Moja rada jest taka - jeśli ciągnie cię do niego i chcesz z nim coś tam zbudować, to możesz to rozegrać tak, żeby go jeszcze dodatkowo nakręcić, a jeśli to tylko papudrak, to powiedz mu w oczy, że jest zjebem-podglądaczem i skoro nie przyszło mu nawet na myśl, żeby to przed tobą
  • Odpowiedz