Wpis z mikrobloga

#wakacje #turcja #koronawirus

Mirki mam taki problem. W czwartek w robocie wpadłem do rzeki po szyję i parę godzin musiałem spędzić w mokrych ciuchach czego efektem jest to że dzisiaj mam 37.9 zasolone gardło ból zatok i jak na prawdziwego faceta przystało - umieram. Problem w tym że we wtorek lecę z moja różowa na wakacje do Turcji i boję się że nie wyzdrowieje a jak mi zmierzą losowo temperaturę na lotnisku to mnie odrazy wywalą na test i niedajboze wywali pozytywa mimo że jestem zaszczepiony i covid przechorowalem.

Wycieczka to przełożona z zeszłego roku podróż poślubna. Jestem załamany i gacie pełne że będą jakieś komplikację przy locie przez moje przeziębienie #depresja

Od wczoraj tylko herbata z miodem, leki na gardło, stary sprawdzony miód z czosnkiem i mlekiem ale jest tylko gorzej (,)

Możecie coś polecić i dodać słuch otuchy? Bo już wymiekam
(,)
  • 14
  • Odpowiedz
@Korova: ja powiem ci, że choruje zazwyczaj 2-3 dni więc nie byłoby problemu. Raz leciałem z zatkanymi zatokami i myślałem w samolocie, że mi głową wybuchnie i potem miałem parę dni zapchane ucho.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Korova: wal Gripex co 4h i nie pękaj. Ostatnio wracałem z wakacji ze srogim przeziębieniem (kompletnie #!$%@? zatoki po nurkowaniu) i żaden z dwóch testów nic nie wykazał. Wbrew obiegowej szurskiej opinii, jeżeli nie masz covida to test Ci nie wykaże covida. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Olbor ja choruje dość często i na mnie leki już średnio działają, teraflu Gripex itp średnio na mnie działają, staram się wylezec w ciepłym i jakoś ratować, dzięki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Korova: lec, nic się nie bój. Ja z katarem i bolącym gardłem wyleciałem do antalyi, w sumie to jeszcze tu jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W Balicach nikt nie sprawdza temperatury, połowa ludzi po lotnisku bez masek śmiga.
Na miejscu mierzą temperature jak wchodzisz na teren hotelu (chyba że się zagadają albo im się nie chce) gdzie temperatura powietrza to jakieś 43 stopnie a ty wracasz nagrzany
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
ja choruje dość często i na mnie leki już średnio działają, teraflu Gripex itp średnio na mnie działają, staram się wylezec w ciepłym i jakoś ratować, dzięki
@Korova:

Może dlatego, że gripex i teraflu to nie leki. ( )
  • Odpowiedz
@piteross: Mirek patrzyłeś na ceny złota opłaca się więcej brać hajsu żeby coś przywieść ?

Bo jeden rabin mówi ze dobre ceny drugi mówi ze ceny drogie
A ze ostatnio byłem w Turcji 5 lat temu nie wiem czy brać te 3 tys więcej na złoto czy ceny takie same jak w pl
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zureklbn: nie patrzyłem, i szczerze powiedziawszy nie interesuje mnie to. Nawet bym nie potrafił stwierdzić czy kupuje złoto czy pomalowane kamyczki xD
Jak będę w mieście to zrobię zdjęcia, oczywiście jak nie zpaomne :D
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Fraagles dzięki wielkie. Jest znacznie lepiej, bez gorączkiz trochę osłabiony ale to chyba wina tabletek. 6 tabletek Groprinosinu pomogło. Czas szykować się na wygrzewanie kości
  • Odpowiedz