Wpis z mikrobloga

Siema e-bookowe świry, zastanawiam się nad kupnem Kindle'a Paperwhite 4, tylko nie wiem czy opłaca się dorzucić trochę wiecej grosza i kupić sobie wersję bez reklam, czy do tych reklam w wersji tańszej mozna sie przyzwyczaić.
Czy któryś z Mirków miał wersje z reklamami i może się wypowiedzieć?
Dzięki!( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kindle #amazon #paperwhite4 #ebook #czytnikebook #czytniki
  • 8
  • Odpowiedz
@SuperKleks: miron, co zaoszczędzisz będziesz miał na zakup ebooków
mamy 2021r a pytasz jak wygląda sprawa z reklamami zamiast zobaczyć własnoocznie jak to wygląda oglądając pierwsze z brzegu video na YT ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

jedyna opcja przemawiająca za wersją bez reklam jest obecnie taka, że możesz włączyć ustawianie okładki czytanej książki na wygaszaczu

imo bezużyteczne jeśli wsadzisz czytnik w zamykane etui
  • Odpowiedz
@SuperKleks: po pierwsze to reklamy możesz usunąć na czacie amazonu bo nie są przeznaczone na polski rynek a po drugie i tak są tylko na wygaszaczu.
I nie kupuj teraz na amazonie za 500 zł bo dostaniesz na allegro za 400. A dostaniesz za 400 bo był na amazonie w promocji za 300 i ludzie nakupili na handel. xD
  • Odpowiedz
@SuperKleks: cześć, poczekaj chwile do tego słynnego black friday. Na Amazonie powinny się wtedy pojawić fajne oferty na czytniki. Ja swój PW4 kupiłem ze 2 lata temu na BF właśnie za jakieś 440 (bez reklam, wtedy nie było opcji z reklamami do Polski) z przesyłką. Pozdro z fartem.
  • Odpowiedz