Wpis z mikrobloga

Po dzisiejszym stanie futbolu mam ochotę krzyczeć : *** #weszlo i * #kanalsportowy
Rozumiem znajomości i wzajemne adorowanie się ale już się chce od tego żygać. Mam nadzieje że Czesio w końcu popuści szpary smokowskiemu borkowi i przede wszystkim stanowskiemu i rownoczesnie pojdzie w sline z kowalem przytulając swoje spocone,klejące się nagie ciała. Seksualnie niebezpieczni
*** was i wasza bezstronniczość
  • 12
***** was i wasza bezstronniczość


@till0: XD ten wasz płacz od kilku tygodniu na tagu to już się śmieszny robi. Żeby jeszcze Stanowski próbował uchodzić za wielce bezstronnego, to bym zrozumiał, ale sam od wielu lat mówi, że w dzisiejszych czasach nie ma kogoś takiego jak bezstronni dziennikarze, nie ukrywa swoich sympatii, lepsza taka jasna sytuacja, niż by miał czarować i udawać, że jest inaczej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@till0: Przecież wszystko co mówią to prawda więc nie wiem czym się tak podniecają na tagu. Michniewicz robi bardzo dobrą robotę na to co ma w klubie a selekcjonerem nie był by gorszym od Sousy na pewno.
@Paulista1916: Myślę, że chodzi tu o nachalne i obrzydliwe lizanie Czesława po nabiale. Gdyby takie wyniki wykręcał Sousa to poświęciliby na to 5 minut. Wg mnie Czesław jak na polskie warunki jest bardzo dobrym trenerem. To zjeby pokroju Geldomaniaka robią mu zły PR.
To według Ciebie mają #!$%@?ć Czesia za zrobienie wyniku pomimo braków kadrowych?


@Siusiak93: Czesia mogłoby równie dobrze nie być i też by taki wynik wykręcili