Wpis z mikrobloga

  • 324
Baby to są #!$%@?, nawet nie wiem czemu na FB wyświetlił mi się film jakiegoś schroniska dla zwierząt, na tym filmie kolesiana prawie, że wali konia psu xd oczywiście w komentarzach inne baby hehe taki masaż nie jeden facet by chciał xd widać że zadowolony. No kurde 7:30 sobota i już wystarczy internetu na dziś xd A gdzie tu jeszcze wykop przejrzeć
##!$%@? #zalesie #logikarozowychpaskow
  • 52
  • Odpowiedz
@mako37: niektóre baby to ogólnie mają jakieś dziwne zamiłowanie do zwierząt pod tym względem. Mam dziwne przeczucie, że jakby się za to wziąć, to okazałoby się, że całkiem spory ich procent ma takie fantazje. Ech… jeszcze nie kliknąłem w link, a już wiedziałem, że te komentarze będą od Dorotek i Beatek akurat w przedziale 30-50 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@magiczny_banan jeżeli w książce "mój tajemniczy ogród" nie ma kłamstw i zmyślonych historii to kobiety fantazjują dosłownie o wszystkim i zostawiają facetów daleko w tyle pod tym względem. Pedofilia, zbiorowe gwałty, zoofilia i wiele wiele więcej :)
  • Odpowiedz
@mako37:

Niedawno popularność szybko zyskał, i równie szybko stracił tag #dogpill Wiem, że insynuowanie, że kobiety wchodzą w seksualne relacje z psami to w większości mem i tak naprawdę nikt w to nie wierzy, ale powiem Wam, że gdybyście wiedzieli to co ja, to by te posty wcale Was nie bawiły. Mnie na pewno nie bawią, a wręcz powodują odnowienie pewnej traumy. Opowiem Wam o najbardziej #!$%@? doświadczeniu mojego życia, które
  • Odpowiedz
@mako37: Psierociniec to azyl dla seniorów. Starsze psy często chorują, a w bólach pomaga masaż. Sama dziś w nocy masowałam swojemu psu brzuch, bo nie mogła zasnąć. Widać, że penis jest przez tę kobietę pomijany, skupia się na brzuchu i udach. To nie jest "walenie konia psu".
  • Odpowiedz