Wpis z mikrobloga

Nie no, wszystkiego się spodziewałem, ale nie tego, że ktoś zaj... mi papier toaletowy 3 warstwy Velvet.

Ogólnie historia taka, godzina około 21, gdzie sklep koło bloku jest do 22, a chcieliśmy się przejść. Kupiłem papier toaletowy i żeby nie wchodzić znowu na górę to normalnie zostawiłbym go w samochodzie, ale nie miałem kluczyka i wrzuciłem pod, dość głęboko. Wracam teraz, godzina 22:15, a tu pod samochodem pusto. Jakaś franca pobrudziła sobie ręce, żeby schylić się po papier warty 14,50. Jeśli jest szansa, że ten ktoś to czyta to, żebyś do końca życia podcierał się papierem ściernym albo chodził w obsranych spodniach.

#kielce #kradziez #zlodzieje #papiertoaletowy
  • 12
@Andr3v: znaczy no ja wiem, bo tak czy tak mam jakąś małą dziurkę i jak się rozgrzeje wydech to go slychać

teraz ogarnąłem, że jak odpale samochód to sąsiedzi nie bedą mogli spać, bo zrozumiałem, że jak odpale samochód to sąsiedzi też odpalą swoje XDDDD
@Andr3v: "Jak odpalisza samochód to sąsiedzi również" jak się wyjmie z kontekstu, a nie odniesie do poprzedniej wiadomości brzmi, że sąsiedzi odpalają wteyd co ja XDD