Wpis z mikrobloga

@AlfredoDiStefano: stare terenówki są ogólnie zjechane, trzeba zwrócić uwagę na kilka rzeczy takich jak stan ramy, czy silnik nie był przegrzany itp... Jeepy są świetne, ale niestety lubią kaprysić, więc jak szukasz czegoś "bezobsługowego" to raczej nie Jeep. Natomiast jak nie będą Ci wadziły drobne (oby!) usterki takie jak drobne wycieki z różnych dziwnych miejsc, kapryśna elektronika oraz drogi serwis to Jeep będzie dla Ciebie :) Ja w swoim w ciągu
@AlfredoDiStefano: acha. Jeszcze dobra rada - kupując terenówkę weź pod uwagę czy będziesz miał w okolicach dobrego i zaufanego mechanika co ogarnia te samochody. Ja mam to szczęście że mój sam jeździ terenówką. Nieterminowy łobuz z niego ale za to solidnie robi i przede wszystkim wie co robi
@Cycor: nie jestem zwolennikiem takich zabudow. Wymusza to tylko lezenie a w razie niepogody ja lubie sobie posiedziec, poczytac, moc postawic kuchenke gazowa itp..
Ja na dachu mialem 20l ropy, hi-lift i skrzynie z narzedziami i szpejem dookola samochodowym. Wewnatrz w plastikowych kontenerach cala reszta - wieczorrm tylko do spania przekladalem je na przednie fotele.
W tym roku bede robil szczelne kufry na dach to tych kontenerow nie bedzie i caly