Wpis z mikrobloga

One nie były ani złe, ani dobre, w sumie to takie Codegeny tylko bez większych tendencji do samozapłonu, ale jak się już spali to nie licz na spokojną śmierć. Do tego dolicz fakt, że teraz te zasilacze mają już ponad 10 lat i były robione w epoce padających kondensatorów. Jak masz części z piwnicy to można próbować, ale jeśli w nie zainwestowałeś to bym kupił coś lepszego.
ps. 350 watów to trochę
  • Odpowiedz
@XkemotX: W sumie to trochę się rozpogadza ( ͡º ͜ʖ͡º)

@winsxspl: Nie mam integry na MB ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale 9800GTX już zamówiony ;p. No nic, to poleci pod bequiet 530w, ​a te zasilacze Chiefteca były całkiem dobre, z tego co pamiętam.

@kepak: ten Feelek dzielnie trzymał Athlona 64 3000+ i Geforce 6600gt ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@motorbreath87: OMG, mobo od EVGA ( ͡° ʖ̯ ͡°) obok Abita jedna z płyt, które bym chciał, a tak mam jedynie budżetowe P5QL od Asusa - niby nie najgorsze, stabilne, ale no, nie do OC ( ͡° ʖ̯ ͡°)
od razu kręć cepa, płyta i chłodzenie (najwyżej dołożysz wentylator) powinny pozwolić spokojnie wyjąć 3.0-3.2 (prosto FSB333 bez ruszania napięć i każda sztuka to
  • Odpowiedz
@plonace_kalosze miałeś jakas cienka sztuke termiczna (zwłaszcza, że one są z lutem na IHS) - w syntetycznym stresie nie wbiłem więcej niż 58-59 stopni na spartanie 3 lt
Ciepło one oddaja chętnie i bez problemów, gorzej z poborem mocy, bo ten jest spory
  • Odpowiedz
@winsxspl: Jeszcze DFI LANPARTY tak jakoś zapadły w pamięć z tamtych czasów, szczególnie te kolorowe sloty.

@XkemotX: Głownie przez filmiki od DF dotyczące CRT (właśnie pod to będzie ten PC podpięty, już kiedyś wrzucałem te fotkę) np https://www.youtube.com/watch?v=3PdMtwQQUmo - później yt zaczął polecać kanały o starszych sprzętach, i wtedy nostalgia weszła już na pełnej :P
motorbreath87 - @winsxspl: Jeszcze DFI LANPARTY tak jakoś zapadły w pamięć z tamtych ...

źródło: comment_16300824447tgXRG1mGgJApVPfVc2dgL.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz