Wpis z mikrobloga

Ludzie #demonsouls #ps5 gdzie iść po pokonaniu pierwszego bossa bo tak się szlajam doszedłem w kuźni do pająka i padłem, o tym wiekim rycerzu za smokiem nie ma mowy wydaje mi się. Mam już halabardę na +5 ale i tak ten pająk mnie spowalnia. Gram rycerzem świątynnym lepiej jakies rady?
  • 6
@kopytakonia: ucz się ruchów pająka to esencja tej gry, wchodzisz próbujesz ogarnąć jego ruchy i tak w kółko aż wygrasz, a ten rycerz duży jest prosty ale trzeba sposobem go zrobić plus pokonanie go nic nie da teraz bo za nim będą zablokowane drzwi i bez duszy bossów z innych światów nie przejdziesz. W 4 świecie ten że szkieletami na skarpie jest magiczny falchion, postaraj się zrobić szybki run lewa strona
@kopytakonia: pajak jest banalny, 90% obrażeń da się zblokować. Wystarczy, że ogarniesz etap z podbieganiem do niego i roll z atakiem całym ciałem. Reszta to blok -> raz, dwa, trzy uderzenia -> blok.
@kopytakonia: Ogarnij sobie jakiś lekki pancerz żebyś miał maksymalnie 50% obciążenia. Jak masz mniej to znacznie szybciej wykonujesz uniki. Staraj sie turlać jak pająk czymś strzela i dasz sobie radę.