Wpis z mikrobloga

3 miesiące temu podzieliłem się na poniższych tagach moją opinią na temat kupowania samochodu od AutoVendo. W związku z tym, w ostatnim czasie otrzymałem list z kancelarii reprezentującej wyżej wymienioną firmę. Na ten moment wpis usuwam, żeby nie kopać się z nimi na ich zasadach. Nie mam ochoty udawadniać, że nie jestem wielbłądem pod presją czasu z ich strony.

W każdym razie, szukającym samochodu używanego gorąco polecam współpracę z AutoVendo. Gorąco polecam również przyjście na odbiór samochodu z rzeczoznawcą, podjechanie z nim na kanał, dokładne sprawdzenie każdego centymetra samochodu. W końcu po to opłaca się firmę sprawdzającą samochody ( ͡° ͜ʖ ͡°) Każda z ewentualnych usterek musi być solidnie udokumentowana. Oczywiście nagrywanie rozmów w 4 oczy oraz tych telefonicznych obowiązkowe. Najlepiej od początku kontakt jedynie mailowy lub przez prawnika listami.

#autotesto #autotesto #samochody #motoryzacja #wroclaw
  • 14
@krabat: A oni nie mają tak, że możesz do miesiąca zwrócić samochód bez żadnych problemów, o ile nie przejechałeś w tym czasie x+ kilometrów? Ja kupowałem przez innego vendora, również dosyć popularnego i usunęli wszystkie usterki na własny koszt plus mi jeszcze zapłacili za niedogodności. Mogłem odebrać auto, a dopiero później sprawdzać co jest nie tak i im to wykazywać w różnicy do tego co było w opinii ich rzeczoznawcy. Każdą
@valencianista: Ja akurat kupiłem Mazdę przez Autohero (picrel). Podwieźli mi pod dom, a że samochodu wcześniej nie oglądałem na żywo i przy odbiorze też za bardzo czasu nie miałem to oglądałem go później i posiłkowałem się przesłanym przez nich raportem rzeczoznawcy. Wszystko co było nie tak i nie zgadzało się z raportem im wysyłałem i wszystko naprawili. Co prawdę trochę to trwało, ale koniec końców stan samochodu zgadza się z tym
dr3vil - @valencianista: Ja akurat kupiłem Mazdę przez Autohero (picrel). Podwieźli m...

źródło: comment_16300156544r5ub5ImprfCqr6YwczobS.jpg

Pobierz
@Prezydent_Polski: Są 3 opcje. Pierwsza , trafili na wpis i przez moje konto. Da się odnaleźć w nim moje dane łatwo. Druga to że wiedzą komu co zostawili w samochodzie i połączyli wątki z wpisu z faktami, ale w to nie wierzę. Raczej takich rzeczy nie widzą. Trzecia to strzał z ucha od Michała, ale biorąc pod uwagę jak łatwa jest opcja pierwsza, nie sądzę.