Wpis z mikrobloga

Jakie zimowe 2 #opony na przod dla starego #auto focusa MK1 którym długo nie pojeżdżę (wiadomo, poczatkujacy kierowca here, pierwszy samochód dla wprawki, nie jeżdżę dużo i na pewno nie w gory,. Jazda po mieście, raczej odśnieżone drogi, ale wiadomo błotko i plucha).
185/65/R14

Nie chcę inwestować nie wiadomo jakich pieniędzy, coś takiego znalazłam na allegro ale nie mam pojęcia co to za firma, mało opinii o nich w necie.

https://allegro.pl/oferta/2x-cooper-wm-sa2-t-185-65r14-86t-10895719911
  • 2
@Ucieczka_donikad: Coopery znalezione przez Ciebie wydają się atrakcyjną propozycją. Cena bardzo niska. 124zł za oponę. Szkopuł tkwi w dacie produkcji (2018). 90% wykopków będzie wrzeszczeć, że to zabójstwo, masakra, hurr-durr, że stwardniałe, że się zabijesz. Ale wg mnie na autko na dobicie bardzo dobre rozwiązanie. I tak pewnie więcej niż 2 sezony na nich nie pobujasz. Jeśli nie były trzymane pod chmurką, to powinny być ok. Sam kiedyś dokonałem zakupu 2
@oczy_kobry22 właśnie cena wydaje się mocno atrakcyjna dlatego mnie zastanowiła czy nie będzie to szrot. Tak, data produkcji 2018, sprzedawca niby zapewnia że "Opony przechowujemy  zgodnie z najwyższymi standardami, co zapewnia utrzymanie ich właściwych parametrów" więc pozostaje wierzyć na słowo :) dziękuję za odpowiedz!