Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@VoltAmper230V, mmm, jeśli potrzebujesz potwierdzenia, to niech będzie - niemoszliwe. Jeśli zasadzimy się na faktach, to jednakowoż. Ogólnie to zagoiło się fajnie, tylko ta kość. No rosła sobie. Nie ucięli mu paliczka dalszego, więc miał jakby 5/6 palca, jakoś pół tego paliczka dalszego. No i, o. Nawet nie myślałam, że kiedykolwiek napiszę o tym w internecie. xD OP ma szansę na podobną przyszłość, bo wygląda to cokolwiek podobnie.
@Leszek86 przejrzałem Twoje poprzednie wpisy i zdjęcia. Brak słów, masakra #!$%@?. Trzymaj się tam Mireczku. Oby wszystko zakończyło się w miarę dobrze dla Ciebie, Twojego życia i zdrowia. Pozdrowionka z naszej pięknej Łodzi z najlepszymi sorami i szpitalami w Polsce! PS. #!$%@? nie boli Cię to czy coś? Bierzesz jakieś przeciwbólowe na to czy jaki #!$%@? ( _)
@Leszek86 widzę że działasz, prawidłowo, cisnij ich, bo za 3 tyg to ci cały palec może będą musieli uciąć. Dawaj znać co dalej, a że nie będzie wyglądać jak przed wypadkiem to się nie martw. Ja już miałem plan, że gdyby paznokieć nie zaczął odrastać to będę robił tatuaż. U mnie obyło się bez tatuażu. Poza tym po usunięciu kawałka kosc wspaniały ZUS uznał 1% uszczerbku i dostałem jakieś śmieszne pieniądze, ale