Wpis z mikrobloga

Podsumujmy, wywłoka stalkujacy i kontrolujący większość aspektów życiowych 2 osób z Bialegostoku #!$%@?ł się na komisariacie i zajadł makowca z krawężnikiem bo jak twierdzi ktoś stalkuje go wrzucając zdjęcia i filmy które sam dobrowolnie umieścił w Internecie. Szkoda Sławku że nie napisałeś szanownej redakcji dlaczego tak się dzieje i dlaczego ludzie jadą po tobie na wypoku. Jak nie lubisz jak ktoś ogląda cię na ekranie to możesz opisać jak czuję się osoba która jest cały czas obserwowana na kamerach, zapewne towarzyszy ci też uczucie "oddechu na plecach", powiem ci że podobnie musi się czuć człowiek który ma przyczepiony "robaczek" do plecaka który podaje innej osobie jej lokalizację z dokładnością do 99.9%
#kononowicz #patostreamy
Mlecznyobrazz_wilkowa - Podsumujmy, wywłoka stalkujacy i kontrolujący większość aspek...

źródło: comment_1629979997rWMN8qPySYBzaY2HlN2AMh.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@Mleczny_obraz_z_wilkowa: Ostrożny ten cały spiderweb albo nie wiedza co pisza, bo im powiedzial. Robil to i tamto dla jednego z jutuberów i ani slowa o tym, ze ten jutuber to cpun co czytac nie umie a ten tego cpuna uposledzonego stalkowal robaczkami by pokazac jako pierwszy to upudlenie a inni sami stalkerzy
  • Odpowiedz
@SVETER: najśmieszniejsze że zapewne ten wpis zostanie zgłoszony i usunięty jako stalking albo atak na osoby postronne mimo że żadne dane nie zostały podane a ja tylko opisałem proceder którego jestem świadkiem, Sławku skoro tego nie robisz to po co zgłaszasz posty które opisują ten proceder ?
  • Odpowiedz
@jield: sam się przyznał no bo po jaki #!$%@? ktoś miałby śledzić to samo konto na dwóch telefonach, chyba że siedzi 24/7 i po prostu monitoruje naokrągło i zmienia telefony na czas ładowania. Tak czy inaczej obie wersje pasują do centaura czyli multikonta i śledzenie portalu 24/7
  • Odpowiedz