Wpis z mikrobloga

Ajj karamba, połasiłem sie na promke z mall.pl i 10280 przyszedł w stanie igła, a 10264 w tym samym kartonie transportowym i stan jak psu z gardła, poprzecierany karton, zgnieciony róg i plomby odklejone. :(
Reklamacja zgłoszona czekam na rozwój wydarzeń, do dwóch dni roboczych ma być odpowiedź co dalej.
#lego
drazx - Ajj karamba, połasiłem sie na promke z mall.pl i 10280 przyszedł w stanie igł...

źródło: comment_1629973493a0UpdBStli6Ak6k4BccuVW.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@RudaBrona: Zwrócę. Nawet w przypadku dobrej ceny czy chęci układania tych klocków liczyłbym na pudełko w dobrym stanie, nie po to kupuję prosto ze sklepu, a nie z drugiej ręki, żeby dostać taki drugi sort. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@drazx: to nie jest drugi sort tylko norma przy duzych zestawach wysylkowo, chyba tylko w Lego Store jak bierzesz stacjonarnie masz gwarancje minta. Wysylkowy sklep Lego tez odwala maniane, takie uszkodzone pudla mi przychodzily...
  • Odpowiedz
@piotrveyner: Zazwyczaj zamawiam z al.to lub allegro i zestawy jak plac zgromadzeń czy Hogwart przyszły w stanie idealnym, więc to raczej nie reguła, że duży zestaw musi przyjść poobijany.
  • Odpowiedz
@drazx: z mall.pl wygląda na to że zawsze otwierają plomby, już widziałem czyjąś relację, i samemu tego doświadczyłem. Chociaż pudełko było całe
  • Odpowiedz
z mall.pl wygląda na to że zawsze otwierają plomby, już widziałem czyjąś relację, i samemu tego doświadczyłem. Chociaż pudełko było całe


@Rad-X: Ja zawsze miałem plomby całe, ale pudełko niestety #!$%@?, pomimo tego, że widać, że się chłopaki starają i jest większy karton i poduszki z powietrzem to dwa razy pudełko przyszło #!$%@? ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz