Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 150
@Dravenpl: teraz 2-3 godziny góra przy graniu wytrzymam, kiedyś w Metina czy inne Mu 12h cała noc sie #!$%@? z przerwami na csa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@mattz_: @yahoomlody: starość nie radość( ͡° ʖ̯ ͡°) a ja się wkurzam że odkąd zacząłem poważną pracę to ledwie mam 3h wolnego codziennie i to mi nie starcza, tyle gier fajnych wychodzi w tym i przyszłym roku a ja mogę co najwyżej pograć jak (hatfu) casual() a moi rówieśnicy dziadzieją w szokującym tempie
  • Odpowiedz
@mattz_: do niedawna jeszcze grindowalem w War Thundera/Forze po kilkanaście godzin dziennie, później po kilka godzin jak zacząłem pracę na pełen etat, a kilka miesięcy temu że względu na przeprowadzkę pozbyłem się komputera, w którego wpakowałem furę pieniędzy.

I wiecie co? Nie brakuje mi tego ślęczenia przy kompie, kupiłem samochód który jest teraz moja zajawką, kobita też trochę czasu potrzebuje i w połączeniu z kolchozem niewiele już zostaje na gierki.
  • Odpowiedz
@yahoomlody: Też tak miałem a potem wpadł na moje konto Football Manager i wsiąkłem jak to przy FMach miałem zawsze :)
Za to doceniam prostotę Dead Cells na Switchu, szybka akcja i po 20 minutach już się nagrałem
  • Odpowiedz