Wpis z mikrobloga

Stosował ktoś sos czekoladowy niskokaloryczny "zero kcal" z KFD ? zastanawiam się nad ich produktami, szczególnie tym, wcześniej leciałem na sfd, dosyć płynne były. Tutaj mam dostać gęsty, na czym mi właśnie zależy, oraz oczywiście na smaku
#kfd #mikrokoksy
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@twojideal: Sosik dobry, ale po otwarciu nie może stać długo w lodówce bo traci smak. Nie kupuj słonego karmelu bo to gówno wytrzymało mi z 4 dni i był do wyrzucenia.
  • Odpowiedz
@dox1993: właśnie te opakowania dosyć spore, 800g opakowania to ciężko zdążyć zużyć cały przed zepsuciem się. Dzięki za opinię, zamówię i również sam spróbuję.
  • Odpowiedz
@twojideal: czekolade mam otwarta w lodowce juz z miesiac. smak ciagle super. slony karmel i sam karmel trzymalem po 2-3 miesiace w lodowce bez problemow. juz nawet nie pameitam kiedy kupilem tiki masala/bbq ktore powoli koncze. jakos na koniec zimy.

tez o to kiedy pytalem, to sporo ludzi mowilo ze te sosy sa niezniszczalne. zgadzam sie ;)
  • Odpowiedz
Sos dziś przyszedł, jakby ktoś się kiedyś zastanawiał nad firmą z której brać to śmiało polecam z KFD. Przepyszny, gęsty, wyrazisty smak.
  • Odpowiedz