Wpis z mikrobloga

@Bonemancer: @emasele: Oczywiście mieszam, no i przyjmuje moja codzienną dawkę superfoods, która daje 950kalorii, czyli dziennie mam około 1800-2000 kalorii, więc z pracą i siłownią jestem około 1300 na deficycie.
No i przyjmuje w tych do dodatkach do makaronu, jakieś gołabki ze słoika, pulpety, flaczki, co ma duzo E2xx E25xx E3xx i tak dalej co nie jest zdrowe, ale nadwaga jest o wiele gorszym zagrożeniem, niż chemia w tych słoikach.
  • Odpowiedz
z takim deficytem bedziesz mial obwisłą skore wszedzie i tego juz nie cofniesz, chyba ze operacyjnie


@jojac70: Juz kiedyś zjechałem do swojej wagi, ale niestety wróciłem do starych nawyków i znów jadłem z nudów przed telewizorem.
Skóra to nie problem, bo mam budowę Endomorficzną, więc taki nabity jestem, brzuch nie jest duży, sam nie wiem gdzie ta nadwaga jest upchana. No ale jest.
A nawet jesli minimalnie skóra gdzieś zostanie, to
  • Odpowiedz
1300 deficyt? Ładnie sobie #!$%@? organizm...

@hhunter22
Każdy mi mówi że to szkodliwe, ale na 30kg nadwagi nikt nie mówił, ..."no nieźle katujesz organizmb tą nadwagą"
To krótkotrwałe, organizm przetrzyma, natomiast wieloletnia nadwaga, otłuszczone podzespoły w organizmie, miażdżyca, cukrzyca, kłopoty sercowe, i dziesiątki innych zagrożeń przy długoletniej nadwadze to jest problem prawdziwy, a nie pół roku 1300 deficytu kalorycznego
  • Odpowiedz