Wpis z mikrobloga

Czy jest tu ktoś kto zna się na telefonach? Od jakiegoś czasu zamiast punktu w którym się znajduje na mapie, wskazany jestem przez wielki okrąg który bliżej nie określa mojej lokalizacji, przez co gdy wbijam w nawigację dany adres zazwyczaj moja lokalizacja jest wskazana pare ulic dalej od prawdziwego miejsca w którym się znajduje przez co korzystanie z nawigacji jest niemożliwe. Czy któryś z Mirków miał taki problem i czy udało mu się go zażegnać. Dodam, że z gps korzystam na codzień do pracy, wcześniej używałem drugiego telefonu niestety pech chciał, że bateria powiedziała papa i zmuszony jestem ogarnąć lokalizacje na tym telefonie. Aha najważniejsze IPhone XR. Z góry dziękuje za pomoc ( ͡° ͜ʖ ͡°) #technologia #iphone #apple #gps #nawigacja
Pobierz LechiaPany - Czy jest tu ktoś kto zna się na telefonach? Od jakiegoś czasu zamiast pu...
źródło: comment_1629887017Q0Icz5R930YEU4JRqUfsBw.jpg
  • 15
@LechiaPany: jesteś podłączony przez Wi-Fi czy przez LTE? I jak zasięg w tamtym miejscu? Problem występuje tylko tam czy wszędzie? Wejdź jeszcze zobacz do ustawień Map czy pozwalasz na określanie precyzyjnej lokalizacji (Ustawienia -> Mapy -> Lokalizacja)
@LechiaPany: hm to nie wiem, u mnie działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

w przypadku iphonów często restart urządzenia rozwiązuje większość problemów. jak nie podziała to nie wiem, kup sobie nowy czy cos xd
@LechiaPany: bujasz się z problemem od 3 lat, czyli miałeś zepsuty telefon od początku i nie pomyślałeś przez 2 lata, żeby oddać go do serwisu? :P

Mam XR i nigdy nie miałem problemów z GPS.