Wpis z mikrobloga

Ostatnie lata to ożywienie się gatunku platformówek 3D po długim kilkuletnim zastoju. Platformówki wróciły i zgarniają wysokie noty. Jutro premierę ma Psychonauts 2, niedawno wychodziły R&C Rift Apart, Sackboy, Crash 4, It Takes Two. Pojawił się Astro (trochę w VR, trochę mniej poza VR), odświeżono 3 gry ze Spyro, 3 gry z Crashem, jedną z R&C. Wyszedł król Marian w 3D w najlepszym wydaniu. Pojawiły się też gry z małymi budżetami: A Hat in Time (zwłaszcza), New Super Lucky Tale, Yooka-Laylee i pewnie coś tam jeszcze. I to wszystko w ciągu 5 lat ostatnich lat.

Innymi słowy - jest w pytę. ()

I pewnie przez jakiś czas nadal tak będzie, mówi się o Spyro 4, plotkuje się o nowym Sly Cooperze, będzie nowy Kao, Asobi Team coś smaży nowego z Astro. Ogromny zwrot względem oczekiwań, jakie można było mieć na początku poprzedniej generacji. :)

PS Wiem, jeszcze wyszedł GOAT - Balloon Wonderworld, ale tak jakoś mi się pominęło. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PPS Trochę szkoda, że pomimo przejęcia Psychonauts 2 przez MS, nie będzie polskiej wersji, liczyłem, że moja mama sobie ogra, ech.

#gry #platformowki #ps4 #ps5 #xbox
Theos - Ostatnie lata to ożywienie się gatunku platformówek 3D po długim kilkuletnim ...

źródło: comment_1629819366SNdfahGHUDanCAXCRrBiJP.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@camos: na Spyro 4 wiele rzeczy wskazywało, że jest w planach Activision. Easter eggi, plotki, trademarki i tym podobne. Czy coś z tymi planami się wydarzy, to zobaczymy.

Sly pojawiał się na r/gamingleaks ostatnio. Nie wczytywałem się, dlatego nazwałem to plotkami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Theos: Dwójka to kontynuacja jedynki, czy osobna historia? Bo nie wiem czy grać w jedynkę


@bartolomeov: nie orientuję się, czy trzeba znać jedynkę; tylko oceny sprawdziłem, zamierzam grać nie wiedząc nic.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ChochlikLucek: pamiętam jak to zapowiedziano i wyglądało świetnie, trochę szkoda, że dość przeciętnie oceniono grę, może kiedyś się sprawdzi. :p
  • Odpowiedz
@Theos: Mirasie mam laptopa podłączonego do TV w salonie i szukam fajnych platformówek w stylu Spyro, Crash Bandicoot, Ratchet & Clank itd.

Są to gierki z mojego dzieciństwa, a ja kupiłem sobie teraz padzika i nie za bardzo wiem w co mam grać na PC. Ratchet jest tylko na playstation z tego co widzę.... Znasz jakieś ciekawe tytuły?
  • Odpowiedz